Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR

Aşk Fm DinleKALBİNİZİN SESİ AŞK FM.

Günümüzde gelişen teknolojilere rağmen hala hepimiz için özel bir yeri olan ve duygularımızı sorunsuzca paylaşacağımız bir platform olmaya devam etmektedir. Radyo içimizde ki tüm arzuları ve istekleri küçük bir iletişim aracılığı ile sevdiklerimize şarkı hediye etmemize olanak sağlayan program hem kendimizi hem de şarkı hediye ettiğimiz kişiyi mutlu etmemize aracılık etmektedir.
Tüm bu duyguları tek yer toplayan Aşk Fm Dinle hayatınızdaki tüm mutlulukları ve hüzünleri sizler ile paylaşmaktadır. 1994 yılında kurulan Aşk FM sizlerin de kalbinizden geçen mesajları dinleyiciler ile paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.


Ankara’da kurulan ve başka bir ad ile yayın yapan radyo istasyonu 2001 yılında ASY Medya Grubuna katılarak Aşk FM adını almıştır. Genellikle en duygulu arabesk ve fantezi şarkılarını yayınlayan radyo istasyonu siz değerli dinleyicilerin kalbinden geçen şarkılara yer vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana hislerinize en doğru tercüman olan radyo istasyonu pek çok dinleyici toplulukları tarafından en çok dinlenen radyo programı ödülünü haklı bir şekilde kazanmıştır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak pek çok kitle iletişim aracından rahatça dinlenebilen radyo dinle istasyonu Türkiye’nin her yerine en kaliteli müzik yayını rahatça dinleyicileri ile paylaşmaktadır. Sitesinde pek çok haber ve müzik dünyasından gelişmeleri paylaşan radyo istasyonu birbirinden kaliteli ve dinamik DJ’leri ile siz değerli dinleyicilere kaliteli müzik yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ebruli Saatler, Esrarlı Adam, Faik Show, Yarım Elma, Murathan’la Zaman Zaman, Rengarenk Sema, Başkentin Haylazları, Aşk Mix, Erol’la İki Saat gibi pek çok dinleyici tarafından sevilen programları ile Türkiye’nin en çok dinlenen radyo istasyonu olmaya devam etmektedir.


Sosyal medyada dinleyicilerinin birbirleri ile iletişime aracı olan Aşk FM sosyal faaliyetleri olan radyo istasyonudur. Radyo Dinle sizlerden gelen istek parçaları da çalmaktadır. 102.1 Ankara, 102.2 Konya ve 100.2 frekanslarında hizmet veren radyo istasyonu internet sitesi ile tüm bölgelere yayın yapmaktadır.

Arabesk ve Fantezi müziğin yanında çaldığı oyun havaları ile hem kentsel hem de kırsal kesime hitap eden geniş bir dinleyici yelpazesine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli müzik politikasından taviz vermeyen radyo istasyonu her geçen gün artan dinleyici sayısı ile Türkiye’nin sayılı radyo istasyonlarından bir olmayı başarmıştır. Her hafta yenilenen Aşk 10 şarkı listesi ile en hit aşk şarkılarını sizlerle buluşturan program eğlenceli DJ’leri ile sizlere hüznü ve mutluluğu bir arada yaşatmaktadır. Her haftasında ünlü bir sanatçının biyografisini anlatan radyo istasyonu sevdiğiniz sanatçılar hakkında daha detaylı bir almanızı sağlamaktadır. Haftanın albümü programı ile her hafta sizlere yeni çıkan albümleri tanıtarak müzik hakkında gelişmeleri takip etmenize yardımcı olmaktadır. AŞK yazıp bir boşluk bırakarak mesajınızı yazıp 3969’a göndererek mesajınızın Aşk FM’de yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


Radyo istasyonu insan kaynakları ve iletişim bölümleri istek, dilek ve şikayetlerinizi dinleyerek anında cevap vermektedir.

Aşk Fm Dinle sizin de kalbinizden geçen hislerin tercümanı olmaya devam edecektir. İçinizde fırtınalar koparan bu büyük yangını sizi anlatan en güzel parça ile radyomuza iletebilir bir nebze olsun ateşinizi söndürebilirsiniz. Her hafta programına konuk ettiği sanatçılar ile sizleri buluşturan radyo istasyonu hayranı olduğunuz sanatçıyı yakından tanıma ve ona hakkında merak ettiğiniz soruları sormanıza aracı olarak hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Sizde bu büyülü dünyaya adım atmak istiyorsanız radyolarını frekansını Aşk FM kanalına ayarlayınız.