A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Aydın Kurtoğlu ile Hayırlı Günler - RadyoFM.com

Haberler

Aydın Kurtoğlu ile Hayırlı Günler

Aydın Kurtoğlu ile Hayırlı Günler

Cengiz Kurtoğlu'nun oğlu olarak ilk günler tanınmış olsa da daha sonra çok hızlı bir çıkış yaparak kendi adını herkese duyurmayı başaran Aydın Kurtoğlu çıkarmış olduğu Köle adlı single albümünden hemen sonra, yeni bir single ile ara vermeden devam etti. Aydın Kurtoğlu bu kez hayırlı Günler adlı parçası ile sizler ile buluşmaya geliyor. İlk parçası olan Köle adlı parçasında daha hareketli ve daha popüler ritimler seçen Aydın Kurtoğlu böylelikle popüler olmaya çok kısa sürede ulaştı ve genç kızların hayranlıklarını kazanmaya başladı bile.

Yeni parçası olan 'Hayırlı Günler' ile yine bomba gibi geldiğini söyleyen Aydın Kurtoğlu bu parçada Tarık ceren yardımını alarak mix ve mesteringi konusunda en uzman kişi ile çalışmış oldu. albümünün kayıtlarını ise birden fazla stüdyo da çalışmalar yaparak tamamlayan Kurtoğlu, bu parçada çok önemli müzisyenler ile de çalıştı.

Hayırlı Günler adlı parçası için Metehan Köseoğlu, Görkem Oker, Mehmet Akatay, Eyüp Hami, Gündem Yaylı ve Hande İnsal ile Melda Gürbeyden oluşan müzisyenler ile parçasını seslendirmiş oldu.

Aynı zamanda çıkarmış olduğu bu albümde, daha önce çok beğenilen köle adlı parçasını da akustik olarak söyledi ev albümde yer vererek hayranlarına birde sürpriz yapmış oldu.

Parçanın klibi ise çekildi ve çok yakında tv kanallarında dönmeyi bekliyor olacak. Hayırlı Günler adlı parçası için Hasan Kuyucu yönetmenlik koltuğuna oturdu ve klip iki ayrı yerde İstanbul ve Berlin'de çekilerek daha özel görüntüler yakalandı.Yeni parçası olan Hayırlı Günler adlı parçası ile yine acılı bir aşk ayrılığı diye tanımlayabiliriz. Sözlerinde ayrılığı anlatan Aydın Kurtoğlu aynı zamanda klibinde de kendine güvenen ve güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor olacak.

Bakalım ilk parçası ile çıkış yakalayan ve babasından daha farklı bir tarz olan pop müzik ile piyasaya girmeye çalışan Aydın Kurtoğlu ne kadar tutunabilecek ve başarısını daha da ileriye taşıyabilecek mi? Hep beraber bekleyerek görüyor olacağız ama daha ilk izlenimler bile bu parçanın da başarılı olacağını gösteriyor.Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum