A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Bengü’den Feveran Klibi Karşınızda - RadyoFM.com

Haberler

Bengü’den Feveran Klibi Karşınızda

Bengü’den Feveran Klibi Karşınızda

Şimdiye kadar yaptığı tüm albümleri ile beğenilen Bengü son albümüne de oldukça fazla ilgi görmüş olacak ki yeni klibini Feveran şarkısı ile geliyor. Yeni klibi için Feveran adlı parçasını tercih eden Bengü çektiği klibininin montajından sonra çok yakında müzik kanallarında dönmeye başlıyor olacak. Aslında bakarsınız ben genel anlamda Bengü ve parçalarını severim ama bu klibi nasıl olacak ve ben şarkı ile bütünleştirebilecek miyim onu bilemiyorum. Çok yakın zamanda şarkıyı klip ile dinleyecek ve kararını veriyor olacağım.

Sizler şimdi sizler Bengü'nün yeni klibini olan feveran şarkısını ve çekimleri sizlere biraz daha ayrıntıları ile sunayım ve merak edenlerin sorularına yanıt vermiş olalım. Bildiğiiz gibi son albümünün adı İkinci Hal olarak kendine yer bulmuş ve ilk çıkış parçası da oldukça beğenilmişti. Bu kez Feveran adlı şarkıya tem stüdyolarında bir klip çekti ve bu klipte üstelik bembeyaz bir at kullanarak hoş kareler yakalandı. Klip genel olarak Bengü’nün en sevdiği beyaz rengi ve gri tonlarında çekildi. Yani yaz ayına yaklaşıyor olmamıza rağmen renkli kliplerin çok dışında kendisine has bir renk ahengi ile karşımıza çıkıyor olacak.

İkinci Hal adlı albümünün 3. Klibi olacak olan bu parça içinde Bengü oldukça emin adımlar ile konuşuyor ve fanları tarafından oldukça beğenildiğini dile getiriyor. Şarkının sözlerini ise Deniz Erten üstlenirken müzik ve düzenlenmesini ise Erdem Kınay yaparak parçaya harika bir hava yaratmış.

Klip havasında yangın yeri havası verildi ve Bengü’nün son klibi oldukça beğenilecek gibi duruyor. Sizlerde feveran dinlemek isterseniz çok yakında müzik kanallarında izleyebileceksiniz. Hali hazırda radyolarda seslendirilen ve sık sık karşınıza çıkan ev çıkacak olan bu parçayı umarım beğenir ve bir sonraki klibini iple çekiyor olursunuz. Çekilen bu klipte tüm kıyafetlerin özel olarak tasarım şeklinde yapılmış olması da dikkat çekiyor. Kısaca Bengü sevenler için çok yakında bomba gibi bir şarkı harika görüntüler ile sizlerin karşısına geliyor olacak.Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum