A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Berksan Onlar Bilmez Şarkısını Kliplendirdi - RadyoFM.com

Haberler

Berksan Onlar Bilmez Şarkısını Kliplendirdi

Berksan Onlar Bilmez Şarkısını Kliplendirdi

Berksan yeni single çalışması ile müzik piyasasına merhaba dedi. Aslında Berksan daha önce çok dinlediğim bir sanatçı olmak ile beraber, son parçalarını oldukça beğendiğim ve takdir ettiğim bir müzisyen haline geldi. Birçok şarkının yazarı olduğunu öğrendikten sonra kendisine olan hayranlığım daha da arttı diyebiliriz. Bu kez ise yeni bir single ile karşımıza çıkan Berksan son şarkısı olan Onlar Bilmez adlı şarkısı oldukça beğenilecek gibi duruyor.

Berksan son şarkısı olan Onlar Bilmez adlı parçada söz ve müziği kendisi hayat verdi ve şarkının aranjesi içinde Turan Berkay Özer’den yardım alarak kayıtları tamamladı. Elbette diğer parçalarında olduğu gibi şarkının alt yapısında ise Selim Akar danışmanlığında başarı ile seslendirdiği şarkısı oldukça beğenilecek gidi duruyor.

Albüm için yapılan daha doğrusu single için yapılan Berksan fotoğraf çekimleri de oldukça ilgi gördü diyebiliriz. Body Paint uygulaması ile harika karelere imza atılan çekimde tam 5 saat boyunca çalışmalar yapıldı ve özel olarak kullanılan vücut boyaları ile harika görüntüler eşliğinde fotoğraf çekimine başlandı. Görür görmez çok eğleneceğiniz çekimler elbette albümde kullanılıyor olacak ve benim tahminlerimce klibinde bu şekilde de yol alıyor olacak.

Onlar bilmez adlı şarkısına aynı zamanda klipte çeken Berksan elini hızlı tuttu ve yaz ayına damga burmaya hazırlandı. Şarkının klibini ise Gülşen Aybaba’ya teslim eden ünlü sanatçı klip çekimlerini kiraladıkları bir klupte yaptı ve toplamda 18 kişilik bir ekip 25 saati aşkın çalışma sonunda ortaya çıkardılar. Klipte aynı zamanda sima olarak da tanıdığımız Burçin Abdullak yer aldı ve keyifli bir klip hazırlanmış oldu. Umarım sizlerde benim gibi bu şarkıdan ve çıkacak olan klipten keyif alır ve yaz ayında severek dinleyeceğiniz bir parça edinmiş oluşunuz. Sizler için müzik haberlerini paylaşmaya devam ediyor olacak ve aynı zamanda Berksan müzik haberleri de geldikçe yayınlıyor olacağım. Tüm Berksan hayranları ve fanları için artık en yeni şarkısını dinleme zamanı geldi. Bakalım sizler bu yeni parçayı ve klibi beğenecek misiniz?Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum