A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Gripin Konserlerine Devam Ediyor - RadyoFM.com

Haberler

Gripin Konserlerine Devam Ediyor

Gripin Konserlerine Devam Ediyor

Yaklaşık 4 yılır en sevilen parçaları ile bizlerin karşısına geçen Gripin bu kez harika şarkıları ve en güzel performansları ile artı her yıl yaptıkları ve gelenek haline getirdikleri Amerika turnesine son hız devam edecekler. İlk olarak hayatımıza girdikleri günden bu yana çizgilerini hiç bozmadan devam eden grup son olarak klip çektikleri Neden Bu Elveda adlı parçası ile de oldukça beğenildi. Şarkılarına yine Almanya Stuttgart kentinde klip çeken grup hemen bu yoğunluk sonrası turnelere başlamış ve son olarak da Amerika turnesi ile yoğun bir döneme girmişlerdi.

Gripin turnesinde bu kez birçok farklı yeri ziyaret edecek ve sevenleri ile buluşacak. Bu yıl 4. Amerika turnesine çıkacak olan gripin özellikle gittikleri şehirlerde kalabalığı toplayarak ne kadar beğenildiklerini bi kez daha göstermiş oldul.ar çok yakında Gripin Türkiye turnesine de başlayacak ve tüm sevenleri ile buluşuyor olacak. Her zaman kendi çizgilerini korudukları gibi farklılıklar yaparak da beğenilmeye devam eden Gripin, bu kez de Santa Monica'da bir farklılık yaptı ve sokak konseri yaparak hem kendi hayranlarını hem de sokaktan geçen herkesi kendilerine hayran bıraktılar.

Oldukça kalabalık bir gruba konser veren gripin yeni albümü içinde hazırlıklara yakın zamanda başlıyor olacaklar. Son albümlerinin oldukça beğenilmesi ve özellikle de Neden Bu Elveda adlı şarkısının dilden dile dolaşmasından memnun kalan Gripin grubunu özellikle bu yaz ayında yoğun bir konser maratonu bekliyor olacak. Birçok festivalde ve okul şenliklerinde yer alan grup için konser takvimi henüz tam olarak belli olmasa da hayranları onları her an takip ederek bu şölenleri kaçırmıyor olacaklar. Bizlerde Gripin konserleri hakkında bilgiler geldikçe sizlere iletecek ve böylelikle sevenlerini habersiz bırakmıyor olacağız.

Gripin grubu konserlerinde yaptıkları cover şarkılar ile de çok beğeniliyor ve talep görüyor. Kalabalık konserleri oluşturan grup bu durumdan oldukça memnun ve sürekli çalışarak ara vermeden hep da iyisini ortaya çıkarmaya hazırlanıyorlar.Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum