A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Şebnem Ferah 'Şemsiyenin Altında' ile Karşınızda - RadyoFM.com

Haberler

Şebnem Ferah 'Şemsiyenin Altında' ile Karşınızda

Şebnem Ferah 'Şemsiyenin Altında' ile Karşınızda

Şebnem Ferah sizler ile harika bir şarkı ile buluşmak üzere çalışmalarını bitirdi ve ilk kez çok severek izlediği bir filmden etkilenerek onun için bir beste yaparak kendi içinde de bir ilke imza atmış oldu. Şebnem Ferah'ın ne kadar duygulu ve naif olduğunu tüm sevenleri zaten bilir ama ona bir filmin bu kadar etki ederek bir beste yapmasını kimse bekleyemezdi herhalde. Öylesine yoğun olarak etkilenmiş olmalı ki hemen ilk önce düşüncelerini kaleme, sonra da gitarına akıtmış.

Son günlerde herkes tarafından konuşulan 8 saniye filmi yayına girdiği andan bu yana oldukça etkili sahneleri ve farklı konusu ile ilham olmaya başladı. Bu ilhamlardan birini de Şebnem Ferah aldı ve Ömer Faruk Sorak imzalı olan 8 Saniye filmi için Şemsiyenin Altında adlı bir final jeneriği ile seyircileri ile buluştu. Hem filmi izleyenler hem de aynı zamanda şarkıyı dinleyenler bu büyülü atmosferden uzun süre kurtulamayacak gibi duruyor.

Söz ve müziği Şebnem Ferah’ın olan Şemsiyenin Altında şarkısına aynı zamanda ona yıllardır aynı sahnede emek veren grubu da katıldı ve ortaya daha da içten ve dokunaklı bir parça çıktı. Şarkının düzenlemesi için yardım aldığı Ozan Tügen, Metin Türkcan, Buket Doran ve Aykan İlkan üstlenirken aynı zamanda şarkının miksi ise Murat Bulut tarafından yapıldı.

Şarkı sadece filmde mi yer alacak diye merak edenlere ise bir müjdemiz var. Şemsiyenin Altında adlı eser aynı zaman da 8 Saniye Film Müzikleri adlı albüm ile de müzik marketlerde ki yerini almış olacak.

Peki, bu çokça bahsettiğimi 8 Saniye filminin konusu nedir ona da bir değinelim istedik. 8 Saniye filminde korkularından kurtularak hayatını kendi idame ettirmeye çalışan bir kızın öyküsünü işliyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu film çok kısa sürede oldukça popüler oldu. Dolayısı ile sizlerde henüz fırsat bulamadıysanız mutlaka filmi izlemenizi ve Şebnem Ferah'ın hayat verdiği bu güzel parçayı dinlemenizi tavsiye ederiz.Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum