Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR
Pal Station Hakkında

Ülkemizde bulunan müzik severlerin ilgiyle dinledikleri müzik türlerinden bir tanesi de yabancı müzik türleridir. Dünyanın çeşitli yerlerinde yayınlanan yabancı hit şarkılar bu müzik severlerin ilgisini oldukça fazla çekmektedir. Yabancı müzik türlerini yayınlayan Pal Station, dinleyicilerine dünyanın dört bir yanında yayınlanan hit şarkıları sunmaktadır. Yayınladığı hit şarkılar ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başaran Pal Station, kendi alanında en çok dinlenilen radyolardan birisi olmayı da başarmıştır.

Birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilen hit şarkılar Pal Station aracılığı ile dinleyicilerle buluşmaktadır. Yabancı müzik severlerde Pal Station sayesinde günlük işlerini yaparken ya da istirahat ederken sevdikleri yabancı hit şarkıları çok kolay bir şekilde dinleyebilmektedirler.

Türkiye’de 7 ilde yayın yapmakta olan Pal Station 106 numaralı frekansı kullanmaktadır. 106 frekansı ile özdeşleşmeyi başaran Pal Station adını da 106 Pal Station olarak değiştirmiştir.

Pal Station, yabancı hit şarkıları yayınladığı için daha çok gençler tarafından dinlenmektedir. En çok hayran kitlesi ise Marmara Bölgesinde ve özelliklede İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul’daki yabancı müzik severler bu konuda da daha çok Pal Station’u tercih etmektedirler. Pal Station’u dinlemek için radyonuzun frekanslarınızı 106 olarak ayarlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca Pal Station’un çektiği bölgelerde yabancı müzik dinlemeyi tercih edecek olursanız radyolarınızı yine 106 olarak ayarlamanız yeterli olacaktır.

İnternet kullanımının artmaya başlamasıyla beraber diğer tüm radyolar gibi Pal Station’da internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır. İnternet üzerinden yapılan yayınlar sayesinde daha çok dinleyici kitlesine ulaşan Pal Station, aynı zamanda da daha kaliteli bir ses ile müzik sunumlarını gerçekleştirmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun internetinizin çektiği her yerde Pal Station’u açarak dinlemeye başlayabilirsiniz.

Kurulduğu zamandan günümüze adar kesintisiz olarka yayın hayatına devam etmekte olan Pal Station, dinleyicilerine daha iyi bir kalite ile hizmet verebilmek için çeşitli yatırımlar yapmıştır. Teknolojinin son ürünleri olan dijital aletler ile çalışan Pal Station, bu sayede kalitesi daha yüksek sesler elde ederek bunları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Ayrıca yapılan çeşitli programlar ile de dinleyicilerin ilgisi çekilmeye çalışılmaktadır.

Pal Station, dinleyicilerine daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde oldukça tecrübeli sunucuları bulundurmaktadır. Bu sunucuların yapmış oldukları programlar sayesinde yabancı müzik severler konserler ve albümler hakkında bilgi edinebilmektedirler.

Dinleyicilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeni arayışlar içersinde olan Pal Station, aynı zamanda da dinleyicileri ile sürekli bir iletişim içerisindedir. İletişim yolu ile radyo ile irtibata geçebilir, istek ve önerilerinizi söyleyebilirsiniz. Sizin istek ve önerilerinizi dikkate alacak olan yöneticiler yapılacak olan yenilikleri bu doğrultuda gerçekleştireceklerdir.

İnternetinizin ve radyonuzun çektiği her yerden rahat bir şekilde dinleyebileceğiniz Pal Station, tüm yabancı müzik severleri yeni hit şarkılarla buluşturmak için sizleri beklemektedir.