Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR

Park Fm DinlePark FM Hakkında

2007 yılında Ankara’da yayın hayatına başlayan Park FM, daha çok arabesk ve fantezi türünde şarkılar yayınlamaktadır. 38 ilde yayın yapabilen Park FM, ayrıca internet üzerinden de yayın yapabilmektedir. Yayın hayatına başladığı günden bu zaman kadar kesintisiz bir şekilde gelmeyi başaran Park FM, geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Özelliklede arabesk ve fantezi müzik severlerin bir numaralı adreslerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Yayınladıkları hit şarkılar ile de dinleyicilerine istediklerini vermektedir.

Alemin park ettiği frekans sloganı ile yayın yapmakta olan Park FM, Ankara’da en çok dinlenen radyolardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Bunda en etkili olan şeylerden bir tanesi de dönemin hit arabesk ve fantezi şarkılarını yayınlamaları gösterilebilir. Bu şarkılar özelliklede genç arabesk severlerin dikkatini oldukça fazla çekmektedir.

İnternet kullanımının artmasıyla internet üzerinden yayınlara da başlayan Park FM, hayranlarını nerede olurlarsa olsunlar yalnız bırakmamaktadır. Tüm arabesk ve fantezi müzik severler internete girerek Park FM’i çok kolay bir şekilde dinleyebilmektedirler. İnternet üzerinden yapılan yayınlar radyo frekanslarına göre daha kaliteli olduğu için size daha net bir ses sunmaktadır. Ayrıca sinyal yetersizliğinden dolayı da kesintiler yaşamamaktasınız. İnternet üzerinden yapılan yayınlar sayesinde dünya üzerindeki birçok kişiye ulaşmayı başaran Park FM, arabesk ve fantezi müzik severleri hiçbir yerde yalnız bırakmamaktadır.

Park FM’in resmi internet sitesine girdiğiniz zaman sitenin sade bir yapıya sahip olduğunu göreceksiniz. Ayrıca sitenin ana sayfasında bazı sanatçıların resimleri de bulunmaktadır. Bunların dışında online çalınan müziklerin bulunduğu kısım, SMS bölümü, sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden takip bölümü ve iletişim bölümü bulunmaktadır.

Park FM yönetimi dinleyicileri sürekli iletişim içerisinde bulunarak, dinleyicilerinin istek ve görüşlerini dikkate almaktadır. Bu sayede de dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmektedirler. Ayrıca sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’daki takipçileri de Park FM hakkında oldukça olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Bu da Park FM’in ne kadar başarılı olduğunu herkese göstermektedir.

Park FM, her ne kadar internet üzerinden tüm dünyaya açılmayı hedeflese de dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı Ankara çevresinde bulunmaktadır. Bu da Ankaralı müzik severlerin daha çok arabesk ve fantezi müzik tarzlarını sevdiğini göstermektedir.

Ankara’daki arabesk ve fantezi müzik severler için park olmaya devam eden Park FM, bu alanda ne kadar iddialı olduğunu tüm Ankara’ya göstermektedir. Zaten Ankara’da en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olmaları da bunu herkese göstermektedir.

Park FM’i kesintisiz bir şekilde dinlemek isterseniz internet üzerinden yapılan yayını dinlemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede hem ses kalitesi daha iyi olacak hem de arada yetersiz sinyalden dolayı kaynaklanan kesintiler yaşanmayacaktır. Alemin park ettiği durak olan Park FM, dinleyicilerini beklemektedir.