Yorumlar

1995 yılında İstanbul ve il çevrelerinde yayın hayatına başlayan açık radyo bugün birçok ilde ve üstelik internet kanalı ile de tüm sevdiklerine ulaşmayı başarıyor. Aslında Açık Radyo tek bir sahibi olmayan kanaldır. Tam olarak 92 ortağın bir araya gelmesi ile açılmış anonim bir şirket olma özelliğini koruyor. Aslında ilk dinlediğinizde dahi farklı bir radyo olduğunu hemen anlayacaksınız. Kanal hiçbir siyasi ya da belli bir topluluğa bağlı olmadıklarını ve her konuda fikirlerini belirterek konu yaptıklarını açık dille iletiyorlar.

Dolayısı ile herkesin ilk dinlediği radyo kanallarının başında geliyor. Hal hazırda yayın yapan sayısız programcısı ile ve programları ile yayın hayatına devam ediyor. Bunun dışında konular ile ilgili uzmanlar ve uzman konuklarda radyo kanalına konuk olma özelliği ise devam ediyor.

Müzik tercihlerinde ise daha çok klasik müzik türünde yayınlar yapan kanal enstrüman ağırlıklı parçalara ağırlık vermeye devam ediyor. Dinleyici kitlesi hem normal zamanlarda müziklerini dinliyorlar hem de başlayan programlara gerek sosyal ağlardan, gerek sms ler ile katılım sağlayarak fikirlerini iletmeyi başarıyorlar. Bunların haricinde ise kanal sosyal medyayı ise oldukça yoğun kullanıyor ve yayın akışlarını, programlarını, yayınlarda konuşulanları ise herkese ulaştırmaya çalışıyorlar.

Çok sıcak bir ekipten meydana gelen bu kanal, ticari bir kaygı olmadan kurulmuş ve o şekilde devam etmektedir. İnternet sitelerinde dahi hem tüm gerekli açıklamaları yapıyorlar ve kendilerini çok eğlenceli bir adres olarak tanıtmayı başarıyorlar. Bugüne kadar birçok kuruluştan ödül alan Açık radyo, rakiplerini her seferinde geçmeyi başarıyor ve genellikle yaptıkları programlar ile çok uzun süre konuşturmayı başarıyorlar. Programlarında sosyal mesajlar vermeye dikkat çeken Açık radyo özellikle küresel ısınmaya karşı yaptıkları çalışmaları sergileyerek ve bol bol söyleşi yaparak farkındalık yaratmaya çalışıyorlar. Dolayısı ile her kesimden beğeni topluyor ve amaçlarına da çok daha kısa süre içinde ulaşmış oluyorlar.

Kendi program standartlarını oturtan kanal günde mutlaka her gün program yapmaya devam ediyor ve en az 3 konuk alarak farklı farklı konuları gündeme taşıyorlar. Söylenilen ya da söylenilmekten çekinilen her konuyu Açık radyo da canlı olarak dinleyebilirsiniz. İsterseniz internet sitelerinden ya da sizlere sunulan canlı radyo kanalları adresimizden dinleyebilirsiniz. Günün her saati sadece bir tek tık ile gerek müzik keyfi yaşayın, gerekse olan ve bitenlere duyarsız kalmamak için gündemi artık Açık radyo ile takipte kalın. Çok daha fazla bilgiyi radyonun kendi web adreslerinde görebilirsiniz. Daha önce kendilerini bu kadar iyi anlatan ve detaylı olarak bilgi veren başka bir radyo kanalı herhalde yoktur. Sizlerde canlı radyo keyfini hem bizimle hem de Açık radyo dinleyerek yapmak isterseniz birkaç tıklamanız yetecektir. Keyifli söyleşiler ve müzik şölenleri diliyoruz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257