Adana FM

Yorumlar

Arabesk Müziğin Tek Adresi Adana FM. Adana FM 92 yılından beri 95.3 frekansından arabesk fantezi türünde yayın yapmaktadır. Adana'nın yerel radyo istasyonudur. Her gün farklı yayın akışıyla arabesk müziği sevenleriyle buluşturmaktadır. Eski arabesk sanatçılarının şarkılarını sevenlerine hatırlatıp nostalji akşamları yaratma keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Bunun yanı sıra yeni arabesk sanatçılarını dinleyicilere tanıtmakta, yeni parçalarını tanıtarak sunmaktadır. Unutulmaya yüz tutmuş arabesk sanatçıların parçalarından yayın akışı oluşturmaktadır. Arabesk sanatçılarının saygınlığını ve aynı heyecanını yaşatmakta olan bir radyo kanalıdır.

Adana'nın kalbi olan Adana FM, güncel haber ve reklamlarla Adana'nın nabzını tutmaktadır. Yıllarca kendini geliştirmiş olan radyo istasyonu, belli bir dinleyici kitlesi oluşturmuş ve bu kitleyi her geçen gün genişletmektedir. Birçok rakibini arkasında bırakarak her gün bir basamak daha yükselmiştir. Uzman çalışma kadrosunun bunda büyük bir etkisi vardır. Uygun çalışma ortamı ve saatleriyle huzurlu çalışanlar yakalamış olan radyo istasyonu, dinleyici kitlesini de kalitesiyle kazanmıştır. Dinleyicileriyle kurduğu yakın ilişkiler sayesinde, keyifli yayın akışı gerçekleştirilmektedir. Yayında geniş bir repertuara sahip olduğu kadar istek parça alımını da sık sık gerçekleştirmekte ve bulunmayan istek parçaların bulunmasına, hepsinin ayrı bir özenle çalınmasına dikkat etmektedir. Dinleyenlerini kırmaması ve yayın akışını onlarla paylaşım halinde olarak sürdürmesi canlı programlarını renklendirmektedir. Eğlenceli ve uyumlu programcılarıyla yayında huzuru yakalamaktadır. Yakalanan bu huzur da dinleyenlere aktarılmakta, dinleyici memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

İnternet üzerinden de dinlenilmekte olan Adana FM, telefonla iletişim dışında internetten de dinleyenleriyle bağlantı kurabilmektedir. Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden de dinleyenleriyle buluşmakta, yayın akışı bilgisini vermekte ve radyo hakkındaki güncel haberleri sunmaktadır. Böylece hâkimiyetini geniş tutmuş ve daha fazla ilgi çekmekte bir adım daha öne geçmiştir.

Şikâyet ve önerileri yakından takip eden uzman kadrosuyla, eksikliklerini güncel yapılandırmalarla gidermektedir. Adana halkı tarafından en çok tutulan yerel radyolardan biri olması, kendini geliştirmeyi görev edinmesini sağlamıştır. Yıllarca Adana halkı dinleyicilerine hizmet vermiş ve onların isteklerini önde tutmuştur. Adana halkının da belli bir saygısını ve oldukça da sevgisini kazanmıştır. Yıllarca devam eden bu hikâye farklılaşarak devinimini sürdürmektedir. Oldukça değişim gösteren radyo kanalının tek değiştirmediği şey dinleyicileridir. Bu sadık dinleyicilere her gün bir yenisi eklenmektedir.

Radyo programlarını belirli aralıklarla güncellemekte ve daha yoğun programlar yapma amacından şaşmamaktadır. Böylece dinleyenlere daha yoğun dakikalar yaşatma amacını gütmüştür. Yıllar Adana FM'i yıpratmamış, aksine ufkunu her gün daha da genişletmiştir. Programlara yeni ek konular eklenmekte ve kendini tekrar etmeyen parçalar sunulmaktadır. Kalitesine kalite katarak ilerlemekte, farklı ve nitelikli reklamlarla da radyo istasyonuna katkı sağlamaktadır. Şimdiye kadar her zaman halkı tarafından desteklenmiş ve desteklenmektedir. Bu da onun halkla arasında olan güçlü bağı göstermektedir. Daha yıllarca kopmayacak olan bu bağ, her gün farklı yenilikler yaratmaktadır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257