Yorumlar

Frekans 89.2'de Akdeniz Fm Hatay! Hatay'ın (Antakya) sesi Akdeniz Fm Hatay Türk halk müziği ve özgün müzik türünde yayın yapan radyo kanalıdır. Bütün gün büyük bir keyifle dinlenirken repertuar genişliği dikkat çekmektedir. Nitelikli parçalar seçilmekte ve ahlak dışı, uygun olmayan parçalar varsa bu konuda seçime dikkat edilmektedir. Aynı gün içerisinde aynı şarkı tekrarladığı asla görülmeyen bir radyo kanalıdır. Kendini her geçen gün yenilemektedir. Program akışı çalışanlar tarafından özenle hazırlanmakta ve tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Herhangi bir aksilik yaşanması durumunda çalışanların bu duruma müdahalesi aksamamaktadır. Akdeniz'in hafif esintisinde çalan şarkılar dinleyicilerin ruhunu okşamaktadır.

İnternet üzerinden de yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerle iletişi internet üzerinden de gerçekleştirebilmektedir. Facebook Twitter gibi sanal sayfalardan da bu iletişimi güçlendirmektedir. Kendileri hakkındaki haber ve yenilikleri bu sayfalardan duyurabilmektedir. Şikâyet ve önerilerin de buradan iletilmesi mümkün olabilmektedir.

Her gün canlı yayınlar gerçekleştirilmektedir. Keyifli canlı yayınlarla keyifli saatler geçirilmektedir. Canlı yayın sırasında dinleyicilerle irtibata geçilmektedir. İstek parçalar not edilip, istenilen kişilere ithafen çalınmaktadır. Hiçbir istek parça atlanmamakta, bu konuda hassasiyet gösterilmektedir. Dinleyicilerin istediği parçalar repertuarda bulunmadığında eklenmekte ve böylece geri çevrilmemektedir.

Aynı zamanda dinleyicilerden gelen şikâyet ve öneriler de son derece dikkate alınmakta, çalışanlar tarafından hepsi ayrı ayrı not alınarak yönetime ulaştırılmaktadır. Yönetim sıkı bir disiplin içerisinde çalışmaktadır. Çalışanlar arasında herkes bu disipline ayak uydurmakta ve kendini her gün geliştiren çalışanlar bu disipline sıkı sıkıya bağlanmaktadır. Dinleyici güvenine de önem veren kanal, bu güveni sağlamak için öncelikli olarak kendi çalışanlarını eğitmeyi ilk adım sayar. Çalışanlar seçilirken de bu öneme değer bir sınamayla seçilip işe alınırlar. Çünkü çalışanların güler yüzü ve hoş ses tonları, dinleyicilerin huzuruna yansımaktadır.

Akdeniz Fm Hatay, Hatay'daki iş yerlerinin ve esnafların haberlerini yaparak halkı bilgilendirir. Bütün ucuzluklardan ve kampanyalardan haberdar olarak, bunları halka duyurmayı kendine görev edinmiş bir radyo kanalıdır. Güncel şehir haberleri, şehir reklamları, mağaza reklamlarıyla halk yeniliklerden bilgilendirilmektedir ve yararlanabilmelidir. Bu reklamlar seçilirken niteliklerine oldukça önem verilmektedir. Çalışanların özenli seçimleriyle alınan reklamlar yayında belli bir akış ve düzen içerisinde sıralanarak yayınlanmaktadır. Radyo akışını bozmamasına ve çok uzun, sıkıcı bir akışa neden olmamasına ayriyeten önem verilmektedir. Farklı kuruluşlardan alınan reklamlarla radyo giderleri ve gelişimi karşılanmakta, böylece dinleyicilere daha keyifli vakitler geçirmek için yeni fırsatlara ve yeniliklere bir radyo kanalı olarak yelken açmaktadır.

Akdeniz Fm Hatay, eski özgün ve Türk halk müziği parçalarıyla beraber güncel sanatçıları da takip ederek parçalarını dinleyicilerle buluşturmaktadır. Eski parçaları hatırlatırken nostalji havasında dinleyicilerle sohbet etmekte, güzel anıları onlarla paylaşmaktadırlar. Ara sıra hüzünlendiren, ara sıra sevindiren parçalarla dinleyicileriyle her gün buluşan Akdeniz Fm Hatay, huzurla geçen yayınlarına devam etmektedir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257