Yorumlar

Aksaray'ın Kalbi Aksaray Fm. Aksaray Fm Ajans Ay Reklam Ajansı sahibi Kadir Ay tarafından yaklaşık 20 yıl önce kurulmuştur. Frekansı 99.5'tir. Zamanla ulusal radyolarla yarışır düzeye gelmiştir ve her geçen gün gelişimini bir adım daha ilerletmektedir. Aksaray Üniversitesi kurulumu için ilk kampanya radyoda gerçekleşmiş ve 100 bin imza toplanıp kamuoyuna sunulmuştur. Ardından üniversite kurulmuştur. Eğitimde böyle önemli bir adıma aracılık etmiş olan radyo, Aksaray halkıyla beraber Türkiye halkının da saygınlığını kazanmıştır.

Aksaray Fm çalışanlarıyla da ün salmış bir radyo programıdır. Şimdiye kadar başka radyo çalışanlarıyla çalışmamış hatta diğer radyolarda ün kazanan birçok kişinin ilk çalıştığı radyo istasyonu olmuştur. Yönetici Kadir Bey çalışanlarını kendisi özenle seçmiş ve geniş bir ekiple çalışmaktadır. Neredeyse 2 saatte bir program ve programcı değişmektedir. Takım arkadaşlığı ruhunu yaşamakta olan ekip, bir bütün halinde hareket etmekte ve kararları beraber vermektedirler. Her ay programcılarla beraber toplantı yapılmakta ve radyo hakkında güncel sorunlar tartışılmaktadır.

Gelişmiş bir web sitesine sahip olan radyo kanalıdır. Haber portalı mevcuttur. Her gün güncellenen haberlerle halk bilinçlendirilir. İstek parçalar için istek hattı mevcuttur. Dinleyici kişisel bilgilerini ve mailini yazarak istek parça bulunabilir. Aynı zamanda arama yaparak da istek parça yayın akışı içerisinde istasyona ulaştırılabilir. Dinleyicilerin oluşturduğu bir top 10 listesi vardır. Bu liste belli zamanlarda güncellenmekte ve dinleyicilerin sesi olmaktadır. Foto galeri bölümünde site Aksaray fotoğraflarıyla canlandırılmıştır. Döviz kurlarının güncel gösterildiği bir kısım da mevcuttur. Ekonomi haber kısmı da böylece tamamlanmaktadır. Etkinlik kapsamında geçen kısımda yürütülmekte olan kampanyalar yer almaktadır. Uzun yıllardır önemli kampanyalara odaklanan radyo istasyonu bu çalışmalarına büyük hızla devam etmekte ve en büyük desteği vermektedir. Şuan yürütülmekte olan kampanya Aksaray için yapılması istenen hızlı tren kampanyasıdır.

Aksaray Fm geniş çalışma ekibiyle canlı yayın akışı yaratmıştır. Bu programlar; Talat Belge&Atilla'yla Sevgi Çemberi, Faik'le Keyf-i Alem, Leman Kulak'la Leman Nereye Biz Oraya, Süleyman Bal'la Hayalet, Ziya Özek'le Adrenalin, Yusuf Etlik Rengarenk, Koray Gökçe'yle Müziğin İçinden, Sedat Geçgel'le Esinti, Gülizar Berk'le Kıpır Kıpır, Esra'yla Damardan, Sercan'la Rock Rüzgarı, Yasemin'le Bir Melodi, Melih'le Melih İle Her Telden. Kapsamlı programıyla da dinleyenleri etkilemekte olan radyo kanalıdır.

Aksaray Fm yılardır gelişimini dinleyicileriyle sağlamış olan bir radyo kanalıdır. Dinleyicilerin bütün istek ve şikâyetleri mail ve telefon yoluyla alınmakta, her ay bu şikâyet ve öneriler değerlendirip eksik noktalar çalışanlar ve yönetim tarafından giderilmeye çalışılmaktadır. Böylece radyo kanalı birçok ulusal kanal seviyesine ulaşmıştır. Her geçen gün de bu seviyeyi artırmakta, birçok rakip radyo kanalını arkasında bırakıp yükselmektedir. Devamlılığını sadece memnuniyete ve maneviyata borçlu olan bu radyo kanalı, her gün dinleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Dinleyenler çalışanlarla beraber sıcak ilişkilerle şarkılar eşliğinde sohbetlerine devam etmektedirler.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257