Yorumlar

1994 yılından bu yana dinleyicilerine kaliteli hizmet vermeye devam eden bu frekans, Alem FM, DIGITURK ve internet sitesi üzerinden de tüm dünyaya ulaşan bir frekanstır.

Türkçe pop müzik dalında müzikler yapan müzik yapan Alem FM de Türkçeyi doğru konuşmaya oldukça özen gösterilir. Pop müzik parçaları çalınırken sadece hit olan yeni parçalar değil, bunun yanı sıra eski nostaljik pop şarkılara da belli bir sıralama içerisinde yer verilir. Genel anlamda bakıldığında sadece müzik değil, farklı pek çok programı sayesinde, şov, eğlence, politika, sanat, ekonomi, spor, magazin edebiyat derken hayatın her alanına dokunan yapısı ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Astroloji de günlük olarak ele alınan konular içerisinde yerini alırken, değinilen pek çok konudan biri olarak sizlere sunuluyor.

Her geçen gün dinleyici sayısı ve yayın kalitesinde artış bulunan Alem FM sayesinde sizler de dilediğiniz her an sevdiğiniz müzikleri dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Son günlerin en çok sevilen parçaları bu frekansta sunulmaya devam ederken sizler de dilerseniz bu frekans sayesinde sevdiğiniz tüm parçaları, sıkılmadan ve karma olarak dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Radyo dinleme kültürü, millet olarak bizler de yerleşen ve hiç değişmeyen bir kültür olurken bu kadar sevilerek takip edilmesinin sebebi biraz da farklı eserlerin birbiri ardına, insanları sıkmadan ve bunaltmadan sunuluyor olmasıdır. Sizler de bulunduğunuz her yerden dilerseniz frekansınızı Alem FM e ayarlayarak keyifli müzik dinlemenin güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Yayıncılar arasında tanıdık isimlerin de bulunduğu Alem FM de, Alemin üstatları programı ile Ali Ertem ve Fatih Sarıkan’ı dinleyebilir, Ayça Şen ile Ev Halinde keyifli sohbetlere imza atabilirsiniz. Bunun yanı sıra yıllardır devam eden program olan Şebo show şebnem sungur ile sizinle buluşmaya devam ederken, birbirinden zarif ve naif eserlerin sırasıyla çalındığı Jale Devrinde Jale Şengün ile buluşmanız mümkün oluyor.

Ekranların tanıdık simalarından olan Ceyhun Yılmaz da Âlem FM de yayın yapan programcılardan olup, Mansur El Sabah keyifli programı ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Olağan şüpheliler programında Mete Yarar, Cevdet Canel Canlı programında Cevdet bey in canlı performanslarına eşlik edebilirsiniz. Hoş sohbeti ile Tayfun Hancılar sizlerle keyifli sohbetlere imza atarken bir başka isim olan Turgay Renklikurt da spor ve spor sağlığı programı ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.

İnsan sağlığın korunması ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizen Doktor Nafiz Karagözoğlu ile her türlü sorunlarınıza faydalı öneriler alabilirsiniz. Pek çok programcı ile dolu dolu yayın akışı Âlem FM de sizleri beklerken sizler de dilerseniz başka hiçbir yere uğramadan Âlem FM de aradığınızı bulabilirsiniz. Radyo yayınları içerisinde en köklü frekanslarından biri olan Âlemin radyosu ile Alem FM, her geçen gün yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Tüm sevdiğiniz sanatçıları ve eserleri bulabileceğiniz bu site sayesinde sizler de dilerseniz en güzel ve keyifli anlara imza atabileceksiniz.

İnternetin yaygın kullanılmasıyla birlikte radyo dinleme kültüründe de teknolojik yenilikler oldu kuşkusuz. Pek çok insanın günlük yaşamda artık elinin altında olan ve her ihtiyacını karşılayan internet, online radyo dinleme seçenekleri sayesinde de pek çok kişiye sorunsuz bir şekilde ulaşma kolaylığı tanıyor.

İnsanlar radyo istasyonunun dışına çıktıkları anda radyoda karışıklıklar meydana gelirken, en sevdiğiniz eserin ya da programın bu yüzden kaçırılmasını istemeyenler için internet üzerinden dinleme seçeneği oldukça tercih edilen yöntemlerden biri olacak gibi görünüyor.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257