Yorumlar

Aksaray'ın En İyi Radyosu! Günümüz dünyasının televizyona alternatif olarak başka bir iletişim aracı radyodur. İlk olarak kitlesel bir iletişim aracı olan radyo günümüzde en yaygın olarak kullanılan iletişim araçlarının başında gelmektedir. Bu sebeple günümüzde hala popülerliği sürmekte ve insanlara en iyi şekilde hizmetini devam ettirmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki, günümüzde gelişen birçok teknolojik gelişme sayesinde artık radyolar sadece bir kutu olmaktan çıkıp, arabalarda evlerde ve hatta cep telefonlarında rahatlıkla kullanılan bir teknoloji haline geldi. Bu sebeple çok kolay bir şekilde ulaşılabilen bu teknoloji sayesinde özellikle eğlence, siyaset, haberler ve günlük gelişen olaylarla ilgili insanlar anında haberdar olabilmekte ve bu olaylara göre günlük olarak yapacaklarını şekillendirebilmektedir.

Ar fm Aksaray ise hem Aksaray halkına ve hem de çevre illerdeki insanlara günlük olayları halka ulaştırmakta ve bu konuda alanının öncüsü olmaya devam etmektedir. Belirtmek gerekir ki, gerek haberler olsun gerekse günlük olarak yaşanan ve hayatın vazgeçilmezlerinden olan hadiseler olsun ilk olarak ar fm Aksaray tarafından bildirilmektedir. Bizim radyo kanalımız sayesinde günlük olarak yaşantınızı ayarlayacaksınız. Örnek olarak gün içerisinde hava durumunun nasıl olacağını bizim sayesinde öğrenecek, Aksaray'daki hava olaylarına göre giyinerek veya işlerinizi ona göre ayarlayarak günlük hayatınızı planlayacaksınız. Gün içerisinde yaptığımız programlarla da hoşça vakit geçireceksiniz.

Bu programlarla beraber vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak ve çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Öncelikle her saat başı sunduğumuz yurttan ve dünyadan haberler ile günün gelişmelerini öğrenecek ve dünyada ve yurtta neler olmuş her saat başı öğreneceksiniz. Bunun dışında günün belirli saatlerinde yaptığımız müzik programları ile de vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özellikle günün belirli saatlerinde yaptığımız türkü programları ile Anadolunun bağrından çıkan ve her insanın bamteline dokunacak türkülere eşlik edecekseniz. Bu türküler içersinde Aksaray türküleri ağırlıkta olmakta ve bölgemizin gelenek ve göreneklerine aşina olacaksınız. Ayrıca yaptığımız tartışma programlarında günün ve o günün olaylarını değerlendirecek uzman konuklarımızla bu olayları daha detaylı yorumlayabileceksiniz. Bunların yanında Aksaray'ın yerel sorunlarıyla ilgili sorunları tartıştığımız programlarda mevcut olmaktadır.

Bu programlarda Aksaray halkından gelen istek ve şikâyetler göz önüne alınmakta ve bu sorun ve isteklerle ilgili yetkili kişilerle yaptığımız telefon bağlantıları ile bu sorunlara ışık tutmaktayız. Ayrıca günün belirli saatlerinde yaptığımız müzik programlarında yerli ve yabancı tüm müzikleri dinleyecek, ar fm Aksaray'dan kopamayacaksınız. Ayrıca gece saatlerinde yaptığımız canlı programlara bağlanabilecek ve istek parçanızı çaldırabileceksiniz. Bu parçaları ister askerdeki oğlunuza, ister eşinize ve ister tüm sevdiklerinize yollayarak onları mutlu edecek ve onlardan gelen olumlu tepkileri aldığınızda yüzünüzde hoş bir tebessüm oluşacaktır. Ar fm Aksaray radyo kanalına bağlanmak için sadece radyonuzu 103.5'e ayarlamanız yeterli olacak ve günün her saatinde yayınladığımız programlarla vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257