Arkadaş Radyo

Yorumlar

Arkadaş Radyo'nun Farkı! Gelişen teknolojilerle beraber artık insanlara ve kitlelere ulaşmak çok kolay hale geldi. İlk icat edilen kitle iletişim aracı olan radyo günümüzde hala popülerliğini korumakta ve insanlara ulaşmaya devam etmektedir. Özellikle günün gelişen her tülü olayı bu iletişim aracı sayesinde her yerdeki insanlara rahatlıkla ulaştırılabilmektedir. Günümüzde çok nostaljik bir yeri olan radyo bugüne kadar siyasi hayatı etkileyen bir çok olayın halka bildirilmesinde önemli bir yere sahip olmuştur. Bunlardan en önemlisi darbe dönemlerinde halka ulaştırılan bildiriler radyo aracılığıyla iletilmiştir. Bu sebeple hem toplumsal hem de bireysel olarak yaşanan birçok olay radyolar aracılığıyla halka bildirilmekte bu yönde bir kamuoyu düşüncesi oluşturulmaktadır. Günümüzde ise radyo birçok işlevi bir arada görmektedir.

Gerek günün gelişen olayları, gerekse yurtta ve dünyada yer alan sorunlar gerekse de eğlence alanında faaliyet göstermektedir. Arkadaş radyo, radyonun bu işlevinden dolayı fazlasıyla rağbet gören ve her geçen gün dinleyici sayısını katlayarak arttıran bir radyo kanalıdır. Günün belirli saatlerinde yaptığı programlarla halkı bildirmekte ve onlara eğlenceli saatler geçirtmektedir. Bunların yanında birçok yararlı programlar yaparak ta insanların hem günlük hayatında kullanacağı bilgiler vermekte ve genel kültür bilgilerini arttırmaktadır. Özellikle günün belirli saatlerinde yaptığı sağlık programlarında uzman doktorlar eşliğinde Türk halkının daha sağlıklı nasıl bir hayata kavuşacakları konusunda bilgilendirmekte ve neler yiyip nelerden uzak durmamız konusunda bilgi sahibi yapmaktadır.

Başka bir radyo program çeşidimiz ise özellikle geç saatlerde yaptığımız eğlence programlarıdır. Bu programlarda günün belli saatlerinde canlı olarak yapılmaktadır. Bu programlara canlı bağlanabilir, istek şarkınızı istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Ayrıca belirli günlerde yaptığımız arkadaş radyo ile şiir programı ile de birçok şairin duygularına ortak olabilir, onların derin dünyasında farklı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Her kesimden kişiye hitap etme konusunda öncü bir radyo kanalı arkadaş radyo Cuma günlerinde yaptığı dini programlar ile halkı daha çok bilgilendirmekte ve doğru bilinen yanlışları ilahiyatçı konukları ile birlikte doğruyu aktarmaktadır. Bunların yanında günü gelişen olayları her saat başında haber olarak sunmakta ve sizleri bu doğrultu da bilgi sahibi yapmaktadır.

Belirtmek gerekir ki, sizlere her konuda farklı bilgiler vermeyi ilke edinmiş olan bir radyo kanalı ile günün hava durumunu da aktarmakta ve havanın durumuna göre sizleri bilgilendirmekteyiz. Yaptığımız müzik programları yerli ve yabancı birçok sanatçının müziklerine ulaşacaksınız. Yeni çıkan şarkıları ilk bizlerle dinleyecek ve yaptığımız kültür programları ile de yeni çıkan kitaplar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Arkadaş radyo'yu ister arabada ister evde ve isterseniz de yolda yürürken dinleyebilirsiniz. Bizimle beraber vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak hoşça vakit geçireceksiniz. Ayrıca uzun yollarda sürücülerimizin en yakın arkadaşı olan radyomuz ile beraber uzun yollar kısalacak, çok rahat yolculuk geçireceksiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257