Armoni FM

Yorumlar

Armoni Fm İle Eğlenceli Saatler! Yıllardan beri eskimeyen iletişim aracı olarak kullanılan radyo bugün tüm kamuoyunun bilgilendirilmesinde kullanılan en önemli iletişim araçlarından biridir. Bu sebeple her gelişen olay, televizyonla beraber radyolarda da bildirilmekte ve kamuoyunun bilgilendirilmesini sağlamaktadır. Toplumun temel taşlarından birisi olan bilgilendirilme konusunda iletişimin sacayağından birisini oluşturan radyolar halkı her konuda aydınlatmaya ve uzun yollarda arkadaş olamaya devam etmektedir. Her konuda bilginin verildiği ve insanlara aktarıldığı bir iletişim aracı olan radyonun önde gelen kanallarından olan armoni fm, dinleyicilerine verdiği hizmetlerle her geçen gün dinleyici sayısını arttırmakta ve daima olumlu geri bildirimler almaktadır.

Radyo dinleyicilerine her geçen gün bilgi dağarcığını geliştirecek birçok konuda program yapmakta ve onların bilgi dünyasına birçok bilgiyi aks ettirmektedir. Bu sebeple her geçen gün en çok dinlenen radyolar arasında yerini sağlamlaştırmaktadır. Armoni fm dinleyicilerine hem kültürel hem de eğlenceli programlar yapmakta bu konuda ayrıcalığını sürekli olarak belli etmektedir. Bu programların başında günlük olarak yapılan her saat başı dinleyicilerine sunulan saat başı haberleriyle yurttan ve dünyadan bir çok haber sunulmaktadır. Bu haberler ile birlikte dünyada ve ülkemizde yaşanan son gelişmeler bizim aracılığımızla her saat başı rahatlıkla öğrenilebilmektedir. Ayrıca yaptığımız hava durumları ile de günün hangi saatinde havanın nasıl olacağını dinleyenlerimize bildirmekte ve onların gün içerisinde yapacakları faaliyetlerini havaya göre ayarlamasında yardımcı olmaktayız.

Şunu da belirtmek gerekir ki, armoni fm olarak her zaman yayın akışımızı dinleyicilerimize göre düzenlemekte ve onlardan gelen talepler doğrultusunda programlar yapmaktayız. Canlı programlara isterseniz telefonlarla bağlanabilir, sevdiklerinize güzel ve anlamlı şarkılar hediye edebilirsiniz. Ayrıca başka bir canlı programlarımız ise kültür programlarımızdır. Bu programlarda her gün farklı bir konuda konuk ağırlamakta ve onların uzman olduğu konularda dinleyicilerimizden gelen sorularla programın akışını sürdürmekteyiz. Böylece dinleyicilerimiz bilgilendiren konu hakkında kendi problemleri ile birlikte çözmekte bunların yanında daha fazla bilgiye sahip olmaları sağlanmaktadır. Bu programların genel olarak içeriği güncel olaylar göz önüne alınarak hazırlanmakta ve bu konuda uzman kişiler davet edilerek yürütülmektedir. Belirtmek gerekir ki, bu programlar hakkında dinleyicilerimizden gelen olumlu bildirimler sayesinde artık daha fazla saate yapılacaktır.

Armoni fm olarak ta dinleyenlerimize sunduğumuz başka bir hizmet ise, gece saatlerinde yapmış olduğumuz eğlence programıdır. Bu programda dj arkadaşımız sizlerden gelen istek parçaları çalmakta ve bir çeşit stand up yaparak sizlerin hoşça vakit geçirmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu programda dilediğiniz her türden şarkılar çalınabilmektedir. İster klasik müzik, ster pop müzik, ister arabesk, isterseniz de türküler olsun her istediğiniz parça gönül rahatlığıyla çalınmaktadır. Ayrıca canlı yayın sırasında sizlere vereceğimiz mesaj numaraları ile çeşitli yarışmalar yapmakta ve ödüller vermekteyiz. Bizleri ister uzun yolda, ister evde isterseniz de cep telefonlarınızdan dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257