Aşk FM

Yorumlar

Aşk FM farklı bir isimle 1994 yılından bu yana yayın yapan köklü radyo istasyonlarından biridir. Pek çok kişinin severek takip ettiği ve her geçen gün dinleyici sayısını kaliteli yayınları sayesinde arttıran Aşk FM de yoğun olarak arabesk fantezi alanında eserler paylaşılıyor. Ülkemizde bu tarza fazlasıyla ilgi duyan insanlar olduğu hepimizce bilinirken sizler de severe dinlediğiniz ve belki de efkârlandığınız bu eserleri artık Aşk FM aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Aşk FM, sizlerin en çok sevdikleri frekanslardan biri olarak yayın hayatına ilk olarak İç Anadolu bölgesinden başlamıştır. İç Anadolu bölgesinde sıklıkla ve severek dinlenen bu radyo, artık internetin her yere ulaşması ve hayatı kolaylaştırması ile birlikte dünyanın her yerinden dinlenebilme özelliğine sahip.

Aşk FM de yeni çıkacak olan arabesk fantezi dalındaki eserlerden de haberdar olabileceğiniz gibi dilerseniz bu albümleri alarak keyifle dinleme fırsatını da bulabilirsiniz. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden dinleyici kitlesini arttıran Aşk FM sayesinde sizler de dilerseniz keyifle dilediğiniz tüm müzik türlerini dinleyebilirsiniz. Arabesk fantezi müzikleri insanların kimi zaman yaşam boyu dinledikleri müziklerden olurken, kimi zaman da genelde sıkıntılı oldukları dönemlerde dinleyerek efkâr dağıttıkları müzik türlerinden biri oluyor. Bu dalda müzik yapan sanatçıların tamamını dinleyebileceğiniz bu frekans sizler için seçme eserlere yer veriyor ve keyifle dinlemenizi sağlıyor.

Aşk FM dinleyici kitlesi kemikleşmiş bir yapıda olup, bir kez dinleyenler bir daha vazgeçemiyorlar. Pek çok kişinin severek dinlediği arabesk fantezi müzikler yapan bu frekans sayesinde sizler de beğendiğiniz tüm müzik türlerini dinleyebileceksiniz. Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Sibel Can ve aklınıza bu alanda gelebilecek tüm yıldız isimlerin eserlerini sırasıyla dinlemeniz mümkün oluyor.

Dilerseniz istek yaparak da programlar içerisinde sevdiğiniz eserlerin çalınmasını sağlayabiliyorsunuz. Kimi zaman yöresel müzikler de çalınarak eğlenceli oyun havalarına da Aşk FM de sıklıkla yer veriliyor. İnsanların eğlenmeye de ihtiyacı olduğunu bilen bu frekans Türkiye’nin Yeni Aşkı sloganıyla sizlere hizmet veriyor.

Radyo dinleme kültürümüz yıllar geçse ve teknoloji gelişse de değişmezken, insanlar tüm ihtiyaçlarını karşıladıkları internet üzerinden artık diledikleri şekilde radyo da dinleyebiliyorlar. Radyo dinlerken eserlerin birbiri ardına ve istediğiniz eserlerin belli bir sıralama ile çalınması oldukça önemli olurken, sizler de dilerseniz bu durumda faydalanabiliyorsunuz. Sürekli aynı kişileri dinlemek insanları sıksa da radyo dinlemek bu durumu ortadan kaldırıyor. Kimi zaman huzursuz olduklarında kimi zaman da aşk acısı çektiklerinde sevdiklerini daha kolay akla getirdiği için arabesk müzik dinleyen insanların bu noktada tek tercihi Aşk FM oluyor. Âşıkların radyosu da diyebileceğimiz bu frekansta dilerseniz sevdiğinize en güzel parçaları armağan edebilir ya da eğer sevdiğinizin sizden haberi yoksa onu düşünerek vakitlerinizi yine Aşk FM de geçirebilirsiniz.

Aşk FM de pek çok program ve deneyimli programcılar bulunurken bunlar içerisinde Sema İle Rengarenk, Erol’la iki saat, Seçil Koyuncu ile Mavi Gece, Esrarlı Adam, Alemci, Gökçerle Hafta sonu, Semihnağme, Ümitle Müzik Yolculuğu ve Kemal’le Arabesk Saati bulunmaktadır. Sizler de dilerseniz bu programların yayın akışı içine dahil olabilir ve telefonla bağlanarak istediğiniz eserin, sizin için öneminden bahsedebilir ve sırada çalacak olan eser olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde artık teknoloji ile birlikte radyo dinleme kültürümüz de biraz değişirken internetin bulunduğu her yerden istediğiniz radyoyu kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Normal şartlarda iç Anadolu bölgesinde hizmet veren Aşk FM kesintisiz olarak internet üzerinden ülkenin ya da dünyanın neresinde olursanız olun dinlenebilme özelliğine sahiptir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257