Yorumlar

Asr Fm, 1950'lerden itibaren gerek toplum bazında gerekse bireysel olarak birçok olaya etki eden radyo cihazı günümüzde birçok iletişim araçlarının da temel taşı olmaktadır. Birçok iletişim aracının icat edilmesinde de ön ayak olan radyo bugüne kadar büyük kutulardan cep telefonlarında küçük bir parça olacak kadar gelişme göstermiştir. Şunu belirtmek gerekir ki, özellikle 1960'li yıllar ve sonrasında toplum bazında birçok olayın duyurulması radyo sayesinde olmuş ve birçok siyasi olayın gelişmesinde de temel faktör olmuştur. Çünkü siyasi olaylar radyo aracılığıyla halka bildirilmiş ve bu yönde bir kamuoyu oluşturulmuştur.

Böyle ülke tarihi konusunda birçok etkiye neden olan radyo günümüzde bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Gerek bilgi amaçlı olsun gerekse insanların hoşça vakit geçirebilecekleri birçok etkinlik radyo aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. Belirtmek gerekir ki, günümüzde artık radyo her yerde kullanılabilen ve ulaşılabilen bir teknoloji haline geldi. İster arabada ister evde isterseniz de yolda yürürken radyo dinleyebilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz. Asr fm olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta gerek gün içerisinde gelişen olaylardan haberdar etmek gerekse günlük yaşamda kullanabileceğiniz bilgiler vererek sizlere artı bir şeyler katmanın çabası içersindeyiz. Bu sebeple her geçen gün artan dinleyici sayımız ne kadar doğru bir iş yaptığımız göstermekte sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek program türlerimize yenisini eklemekteyiz.

Yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana ilkeli bir yayıncılık anlayışı sergileyerek sizlerin beğenisini kazanan asr fm sunduğu radyo programları ile bunu kanıtlamaktadır. Her saat başı yayınlanan haberler ile yurttan ve dünyadan birçok gelişmeden haberdar olmakta ayrıca sizlere bu konuda hizmet vermekten de gurur duymaktayız. Unutulmamalıdır ki, günlük hayatımızı etkileyen birçok olaydan haberdar olmak sizlerin hakkı olduğu için sadece eğlenceye yönelik bir kanal olmaktan çıkıp sizlerinde bu dünyadaki gelişmelerden haberdar olma hakkınıza saygı duyarak bu yönde bir yayıncılık anlayışı sergilemekteyiz.

Asr FM sunmuş olduğu haberlerin yanında sizlerin güzel vakitler geçirebilmeniz için de programlar yapmaktadır. Bu programların başında günün belli saatlerinde yayında olan müzik programı gelmekte sizlere hoşça vakit geçirmekteyiz. Bu programda istek parçalarınızı bizlere iletebilir, yakınlarınıza güzel selamlar ve mesajlar ileterek onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca bir başka program çeşidimiz ise her gün farklı konuların konuşulduğu kültür ve genel kültür programlarıdır. Bu programda sağlıktan siyasete, yemeklerden tiyatroya kadar her konuda konuşulan ve konuşulan konu hakkında bilgi aktarılan bir program türüdür. O günün konusuna göre davet edilen uzman eşliğinde sizlere en iyi bilgiyi vermeyi amaçlamakta ve sizlere bu bilgiyi aktarmaktayız. Özelikle uzun yolculuklarda arabanızın bir köşesinde size arkadaşlık eden asr fm sizlerin yolculuklarınızın hemen geçmesi için birçok çabada bulunmakta ve vaktinizi bizimle değerlendirmenizi temenni etmektedir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257