Yorumlar

Yeni doğan bebekler ve anneleri için en zorlu süreç uykuya geçme zorlukları ve uyuma süreleri olsa gerek. Hele ki tecrübesiz anneler bebeklerini uyutabilmek için zorlu bir sınav verirler. Neler denenmez ki bebekleri uyutabilmek için, ayakta sallamak, beşikte sallamak, hatta battaniyede sallamak Anadolu da hatta büyük şehirlerimiz de halen daha uygulanan yöntemler arasındadır. Teknolojinin yardımı ile bazı bebek ürünleri de bebeklerin uykuya geçmeleri için yardımcı olarak görülmektedir. Bunların dışında yayın hayatını devam ettiren radyo bebek de annelerin ve tabi ki babaların imdadına yetişiyor çoğu zaman. Birbirinden farklı masallar, hikâyeler ile bebeklerimizin uykuya geçmeleri sağlanmaktadır. Huysuzlanan, ağlayan bebeklerin bu güzel hikâye ve masalları dinlerken ki mutluluğuna ve huzurlu duruşlarına siz bile inanamayacaksınız. Sadece bebekler değil, belli bir yaşa gelmiş çocuklar hatta yetişkinler bile radyo bebek yayınları ile uyku problemlerine çözüm bulabilmektedir.

Sadece bebeklere özel yayın akışı ile dikkat çeken radyo bebek, isminden de belli olduğu üzere bebeklere özel yayın politikası ile annelerin müdavi oldukları radyo kanalıdır. Uyku problemi çeken ya da uyutmakta zorlandığınız bebeklerinizi yataklarına yatırdığınız da radyo bebek yayınından dinledikleri masallar ile kolayca ve kendi kendilerine nasıl uykuya daldıklarını görünce siz de şaşıracaksınız. Ninni söylemek ve masal okuyarak bebek uyutmak kendi kültürümüzde çok eski yöntemlerdir.

Anadolu da bebek uyutmak için yakılmış yüzlerce ninni bulunmaktadır. Türk halk müziğimizde de belli bir yer bulan ninniler Türk kültürünü ve Anadolu’yu anlatan en değerli zenginliklerimiz arasındadır. Radyo bebek bu geleneklerimizi teknoloji ile birleştirerek sunan bir yayın politikası izlemektedir. İnternet yardımı ile ulaşacağınız radyo bebek yayınlarını sosyal paylaşım sitelerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca üyelik yöntemi ile sitedeki diğer hizmetlere erişebilmeniz de mümkündür.

İnternetten canlı yayını dinleyebileceğiniz gibi diğer yayınlara da ulaşabilirsiniz. Örneğin bebeğiniz için oyunlara ulaşabilir, bebekler için özel hazırlanmış ses efektleri ile oluşturulan ve anne karnını bebeğinize hatırlatacak yayınlara ulaşabilirsiniz. Bu radyo bebeğiniz ve sizin için sürprizlerle dolu bir içeriğe sahiptir. Keşif ettikten sonra bir daha vazgeçemeyeceğiniz radyo bebek tüm anne ve bebeklerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan yayın akışı ile en büyük yardımcı konumundadır.

İnternet olan her yerde radyo bebek yayınlarına ulaşabilmek mümkündür. Diğer radyolar gibi kısıtlı bölgelerde yayın yapabilme sıkıntısı olmayan radyo bebek sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Yurdumuzun çok büyük kısmında internet olduğu için tüm yurttaşlarımıza ulaşabilen radyo bebek büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Fiziksel ve zihinsel gelişimin en önemli olduğu dönemler bebeklik dönemleridir. Düzgün ve sağlıklı bir gelişim için özellikle bebeklik döneminde alınan gıdalar ya da bir başka deyişle anne sütünden sonra en önemli olan süreç düzenli sağlanan uykudur. Uyku bebeklik döneminde bu kadar öneme sahip bir konudur. Radyo bebek tam da bu nokta da annelerin yardımına yetişen bir radyodur. Canlı olarak internet yardımı ile dinlenebilen radyo bebek, yayın akışındaki masallar yardımı ile bebeklerin melekler gibi uyumalarına yardımcı olur.

Hayatı her alanda kolaylaştıran internet insanların her ihtiyaçlarına cevap verebilen çağımızın en gelişmiş ve büyük kitle iletişim aracıdır. Mobil uygulamalar ile kullanım alanı gibi bir sıkıntıda ortadan kalkmıştır. İstenile her ortam da ve durumda ulaşılabilen internet aynı zamanda gündemin oluştuğu, insanların fikirlerini söyleyebildikleri bir platforma dönüşmüştür. İnternet kullanıcılarının ülkemizde milyonlarla ifade edilmesi ve Dünya genelinde milyarlara ulaşması kullanıcı olarak ne kadar fazla insan olduğunun bir göstergesidir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257