Yorumlar

Biga Fm, Günümüz dünyasının etkili iletişim araçlarından olan radyo, bugüne kadar toplum hayatına birçok hizmet etmiş ve toplumda bir kamuoyu oluşmasında etkin rol oynamıştır. Bu sebeple çok önemli iletişim araçlarının başında olan bu kitle iletişim aracı alanında ilk olmasında dolayı ayrı bir değere sahiptir. Bugün birçok kanal farklı konseptlerde radyo yayıncılığı yapmakta ve kamuoyuna çeşitli hizmet vermektedir. Bu alanlardan bazıları eğlence alanında olmakta, bazıları ise haber alanında olmakta bazıları ise kültür alanında hizmet vermektedir.

Çanakkale'nin ilçesi biga'da yayın yapan biga fm ise biga halkına çok güzel bir hizmet vermekte ve hem eğlence hem kültürel hem de haber kanalı olarak hizmet vermektedir. Eğlence konseptimizde günün belli saatlerinde müzik programımız ile siz değerli dinleyenlerimize harika bir müzik keyfi sunmaktayız. Bu programlarda her tür müzik çeşidi çalınmaktadır. Bu türlerin başında pop, rock, rap ve türkü gelmektedir. Bu müzik türlerini canlı programlarda sevdiklerinize hediye edebilir, onların yüzlerinde tebessüm oluşturabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize bu program aracılığıyla güzel mesajlar gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca şunu da hatırlatmak gerekir ki, bu mesajlar tamamen canlı yayında ve ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Başka bir program çeşidimiz ise haber programlarıdır. Bu programdan ilçemizde gelişen olayların yanı sıra, yurttan ve dünyadan haberlerde yer almaktadır. Siyasi olarak yaşanan gelişmeler ile birlikte günlük olarak yaşanan olayları da bu programda halkımıza iletmekteyiz. Ayrıca bu bölümde ilçemizde gelişen olaylarda iletilmektedir. Haberler sonunda yer verdiğimiz başka bir bölüm ise ilçemizin sorunlarının biga halkı tarafından iletilmesidir. İletilen sorunlar yetkili kişilere bağlanarak sorunun çözümüne ilişkin nasıl bir yol izleneceği sorulmakta ve bu konuda halkımızda bildirilmektedir. Ayrıca ilçemizde olan düğün ve cenaze gibi olaylarda halkımıza radyomuz aracılığıyla bildirilmektedir. Biga fm sizlere en iyi hizmeti verebilmek için birçok farklı konsepti denemektedir. Özellikle sizlerden gelen olumlu bildirimler her geçen gün daha fazla dinlenen bir radyo kanalı olduğumuzu göstermektedir. Sizlere yaptığımız bu hizmet ile gururlanmakla birlikte sizlere karşı sorumluluğumuzu da arttırmaktadır. Unutulmamalıdır ki, biga fm her zaman için sizlerin istek ve dileklerini ön plana almakta ve bu yönde bazı dönemlerde reformlara gitmektedir.

Ayrıca başka bir program konseptimiz ise kültür programlarıdır. Bu programlarda biga ilçemizin tarihi, gelenekleri ve görenekleri ön plana alınmaktadır. Özellikle biga yemekleri ve adetleri bu programda ana temayı oluşturmaktadır. Unutulmamalıdır ki, tarihini bilmeyen geleceğini bilemez felsefesi ile hareket eden biga fm bu doğrultuda çok büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca ilçemizde yetişen tarımsal faaliyetlerle de ilgili bir programımız bulunmakta ve bu yönde çiftçi dinleyicilerimiz için büyük yararı bulunmaktadır. Bu programda gelişen çiftçilik yöntemleri ilgili bilgiler verilmekte ve çiftçilerimize bu konuda çok büyük yarar sağlayan bilgiler verilmektedir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257