Yorumlar

Radyo cihazı 1950'lerden itibaren ülkemizde kullanılmaya başlamış ve birçok toplumsal olaya öncülük eden temel yapı taşlarından biri olmuştur. Özellikle siyasi karışıklıklardan dolayı gelişen darbe olayları sırasında yayınlanan bildirimler radyo aracılığıyla bildirilmiş, bu bildirimler halk üzerinde birçok etki yaratmıştır. Bu sebeple ülke tarihini değiştiren olaylarda radyo büyük rollere sahip bir konum elde etmiştir. Şunu belirtmek gerekir ki, bu gelişmeler göz önüne alındığında radyonun daha doğrusu kitle iletişim araçları kamuoyu bilgilendirilmesi ve kamuoyu oluşturulmasında çok etkili olmuştur. Zamanında özellikle siyaset alanında büyük rol oynayan radyo günümüzde çok farklı işlevleri de yerine getirmektedir. Her ne kadar günlük yaşanan olayları haberleri aktarmakta sıyrılamadıysa da kendisine başka misyonlar yüklemiş ve insanların hoşça vakit geçirebilecekleri bir araç haline gelmiştir. Bilecik fm olarak sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermekte sizleri bu konuda mutlu etmek için var gücüyle çalışmaktadır. Belirtmek gerekir ki, sizlerin mutluluğu ve güzel bir vakit geçirebilmeniz için birçok farklı konsepti bir arada sunmaktayız.

Bilecik fm olarak ilk konseptimiz, her saat başı haber sunmak olmuştur. Hem il halkımız için hem de çevre iller için doğru ve tarafsız bir haber sunmak ilkemizdir. Bu doğrultuda sizlere en doğru haberi ulaştırmak yurtta ve dünyada olan gelişmeleri takip etmeniz için sürekli ajanslarla işbirliği halinde çalışmaktayız. Bu sebeple sizlerden sürekli olumlu tepkiler gelmekte ve her geçen gün dinleyici sayımızı arttırmaktayız. Şunu da belirtmek gerekir ki, sizlerden gelen bu olumlu bildirimler bizi gururlandırmakla birlikte, bizlerin sorumluluğunu da arttırmaktadır. Bu sebeple sizleri memnun edecek yayın anlayışımızı sürdürmekte ve sizleri mutlu etmek için çaba göstermekteyiz.

Radyoculuğun günümüzde temel taşı olarak nitelendirebileceğimiz müzik yayınları bizim ayrıcalığımızla farklı konseptlerde sunulmaktadır. Karmakarışık bir konsept sunmaktansa herkesin zevklerine uygun olarak yayın yapmak ilkemizdir. Bu doğrultu da Bilecik fm olarak günün belirli saatlerinde belirli müzik türleri sunan programlar yapmaktayız. Bu konseptlerin başlıca olanları pop müzik, Türk halk müziği, Türk sanat müziğidir. Bu sebeple gününü ilk müzik programı pop müzik ile canlı bir şekilde güne başlarken, Türk halk müziği ile ozanlarımızın derin duygu deryalarına dalmaktayız. Günün ilerleyen saatlerinde ise milletimizin klasik müziği olan Türk sanat müziği yayınlanmaktadır. Ayrıca belirtmek gerekir ki, günün her saat başında haberler yayınlanmakta ve her haberlerin sonunda da hava durumu yayınlanmaktadır. Bizimle beraber dinlediğiniz hava durumları sayesinde günlük planınızı ona göre yapacak ve günlük işlerinizi bu duruma göre idame ettireceksiniz.

Ayrıca belirtmek gerekir ki, Bilecik fm olarak ayrıcalıklı olduğumuz başka bir konsept ise canlı yayınlarımızdır. Bu yayınlarda siz değerli dinleyicilerimizle beraber canlı bağlantılarla bir program yapmaktayız ve bunun sayesinde harika, eğlenceli vakitler değerli dinleyenlerimize geçirmekteyiz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257