Yorumlar

27 Ocak 2010 tarihinde yayına başlayan ekonomi kanalı Bloomberg HT Radyo yayın hayatına ekonomi yayınları ile devam ediyor. Pek çok kişinin yatırım yapmak amacıyla takip ettiği Bloomberg Radyo Ciner Medya Grubunun Ekonomi ve Haber dalında yayın yapan bir frekansıdır. Kazananlar Bloomberg Dinler sloganıyla yola çıkan bu ekip, ekonomi alanında yatırım yapmak isteyenlere pek çok bilgiyi kolay yoldan sunarak doğru yönlendirmeyi hedefliyorlar.

Eski adı Pop Türk olan bu frekans artık sadece ekonomi alanında dünyadan ve ülkemizden haber vermeyi amaçlıyor. Sizler de dilerseniz kenara ayırdığınız paralarınızı en doğru ve kazançlı nasıl yatırıma dönüştüreceğinizi Bloomberg Radyo yayınlarından öğrenebilirsiniz.

Yayın akışı boyunca birbirinden deneyimli ve uzman kişilerin ekonomi anlamında bilgilerinin özenle paylaşıldığı bu frekanstan sizler de dilerseniz yatırım yapmak için uygun zamanın ne zaman olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pek çok kişinin severek takip ettiği özellikle de ekonomiye ilgi duyanların severek takip ettikleri bu frekans sayesinde sizler de doğru yatırımın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bloomberg Radyoda her gün birbirinden farklı uzmanlar bilgi ve birikimleri ile sizlere doğru yatırımın ve ekonominin seyrini anlatmaya devam ediyorlar. Tüm detayları ile ekonomi haberlerini sizler de bu frekanstan öğrenebilir ve birikiminiz varsa doğru yatırım yapma anlamında bilgiler ve tüyolar alabilirsiniz.

Risk almaktan korkan kişiler ekonomi ve yatırım anlamında uzman kişilerin bilgilerini çok önemserler. Bu açıdan ulaşabilecekleri deneyimli ve tecrübeli kimselere ulaşmak oldukça önemlidir. Bloomberg Radyo da tüm bilgileri deneyimli ve ekonomi alanında uzman kimseler aracılığıyla sizler için sunarken faydalanmanız adına da yayınlar yapmaya devam ediyor.

Radyo frekanslarından genellikle bizler müzik dinleyen bir toplum olarak belli saatlerde haber ya da ekonomi haberleri dinlerken bu alandaki eksikliği giderek bir frekans olan Bloomberg Radyo kaliteli yayınları ile tüm yatırımcıları bilgilendirmeye devam ediyor. Enflasyonun durumu, borsanın günlük işleyişi ve ne durumda olduğu ile ilgili tüm bilgilerin anlık ve ayrıntılı olarak paylaşıldığı tek adres Bloomberg Radyo dur. Bloomberg Radyo aracılığıyla sizler de istediğiniz tüm haberlerden ve ekonomi yorumlarından bilgi sahibi olabileceksiniz. Dünyanın da kabul ettiği veri zenginliği ve güvenilir haber kaynağı anlayışı ile ekonomi yayıncılığına radyo aracılığıyla farklı bir soluk getiren Bloomberg Radyo, uzman ekibi sayesinde sizlere ulaşmanın keyfini yaşıyor.

Türkiye’nin ekonomi sesi olan Bloomberg HT radyo yayın hayatına başlarken sizler de dilerseniz internet üzerinden online olarak bu yayınları dinleyebilirsiniz. İnternetin yaygın kullanılmasıyla birlikte pek çok işimizi kolaylıkla ve tek tıkla çözebildiğimiz bu günlerde sizler de Bloomberg HT radyo yayınını online olarak sitemizden dinleyebilir ve tüm radyo frekanslarını da sitemiz aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Tüm radyo yayınlarının kesintisiz ve ücretsiz olarak dinlenebildiği bu platformdan sizler de her an ekonomi haberlerini dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257