Bolu FM

Bolu Fm! İletişim dünyasının temel taşı olan radyo yayıncılığı tarihi süreçlere dayanmaktadır. Bu süreçleri ülkemiz açısından incelemeye başlarsak, ilk olarak 1950'lerde ülkemize giriş yapmış ve ülkemizde birçok etkinliğin etki etmesinde büyük rol oynamıştır. Şunu belirtmek gerekir ki, özellikle darbe dönemlerinde radyonun etkileri çok fazla olmuştur. Bu etkiler kamuoyu oluşturulmasında ve halkın bildirilmesinde çok fazla etkisi olmuştur. Bu sebeple kitle iletişimin temel aracı olmuş ve toplumsal olaylara yön vermede de hükümetler tarafından sıklıkla kullanılan bir araç olmuştur. Ülkemizde kamuoyunun oluşumunda bu kadar etkili olan bu araç artık farklı yollardan hizmetine devam etmektedir. Her ne kadar kamuoyunun bilgilendirilmesi görevini yerine getirse de bugünlerde daha çok insanların hoşça vakit geçirebilmek için veya stresini azaltmak için kullandıkları bir araç haline gelmiştir. Bu doğrultuda sizlere hizmet veren bolu fm sizlerin istekleri doğrultusunda yayın hayatına başladığı günlerden beri sizlere güzel dakikalar geçirebilmek için yayın hayatına devam etmektedir.

Özellikle bolu fm olarak yayın ilkemizi sizin mutluluğunuz üzerine kurmuş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Unutulmamalıdır ki, bir radyo kanalını var eden her zaman için dinleyenlerinin isteklerini karşılamaktır. Bu sebeple sizlerden gelen her türlü istek ve dilek bizler için hayati bir nitelik taşımaktadır. Özellikle canlı yayınlarımız da sizlerin bizden istek ve dileklerinizi yerine getirebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetten her zaman için gurur duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Öncelikle sizlere günün yorgunluğunu atmanız için hazırladığımız programlar bulunmaktadır. Bunların başında gece saatlerinde yaptığımız canlı yayınlar gelmektedir. Bu yayınlarda stresinizi atacağınız mizahi olaylar yer almakta ve sizlere deşarj edecek aktiviteler bulunmaktadır. Bunun dışında haftanın belirli günlerinde şiir programı yaparak değerli şairlerimizin derin duygularına dalmakta ve onların derin dünyasında farklı bir yolculuğa çıkarmaktayız. Ayrıca unutulmamalıdır ki, canlı olarak yaptığımız bu programda sizlerden gelen şiirleri de okumakta ve sizlerin sesini de tüm bolu halkına duyurmaktayız. Bolu fm olarak başka bir ayrıcalığımız ise canlı müzik programımızdır. Bu programda sizlerden gelen istek parçaları çalmakta sevdiğiniz şarkıları yayınlamaktayız. Ayrıca bu programda sevdiklerinize parçalar yollayabilir onların yüzlerinde hoş bir tebessüm bırakabilirsiniz.

Mutlaka belirtilmesi gereken başka bir haber programlarımızıdır. Bu programlarımızda günlük olarak yurttan ve dünyadan haberler yer alırken ayrıca yerel gazetelerimizin yazarları tarafından bu haberler yorumlanmakta ve bu haberlerin getireceği artı ve eksiler bu programlarda ortaya konulmaktadır. Ayrıca başka bir program çeşidimiz ise bolu fm olarak ilimizin sorunlarının tartışıldığı programlardır. Bu programda sizlere ilimizin sorunları ve çözümlerini tartışarak sizlere ilimizin sorunları hakkında genel bir bilgi vermekteyiz. Burada sizler ilimiz hakkında tamamen bilgi sahibi olurken canlı yayına bağlanarak kendi düşüncelerinizi söyleyebilir ve ilimiz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum