Burç FM

Türkiye’nin özel radyolarından biri olan Burç FM sizlere 13 Ocak 1994 ten bu yana kaliteli hizmetlerini vermeye devam ediyor. Sahibi Samanyolu Yayıncılık A.ş olan bu frekansta aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Sanattan spora ilimden irfana kadar her türlü bilginin sizler için sunulduğu Burç FM in amacı insanları iyiye, doğruya ve güzele yönlendirmek.

Bu noktada maneviyatın da oldukça önemli olduğuna değinen programcıların manevi dinamikler ile ilgili de insanların kendilerini daha canlı hissetmelerini sağlayacak sohbetler de bu frekansta bulunuyor. Her gün aile rehberi programında ailenin en büyük ferdinden en küçük ferdine kadar psikolojik ve İslami açıdan nasıl davranmanın uygun olacağı uzmanlar ile tartışılıyor. Bunun yanı sıra belli aralıklarla her kesimden insanın hoşuna gidecek şekilde enstrümantal ve halk ezgileri çalınmaktadır.

Burç FM de başka bir program ise Adanmış Ruhlar programı. Bu programda ise sadece diğer insanların iyiliklerini isteyen ve yardımlarına koşan diğer gam insanların hayatlarından bahsedilerek dünya üzerindeki tüm insanlara bu açıdan örnek olmak hedefleniyor.

Burç FM de bir program da eğitici yönü ağır basan, bugünün çocuğu yarının büyüğü olan evlatlarımızın nasıl yetiştirilmesi gerektiği Uzman Pedagog Âdem Güneş tarafından sizlere sunuluyor. Pek çok programı az reklam arası ile dolu dolu sizlere sunan bu frekansta hem dünya hem de ülkemiz gündemini uzmanlar tarafından ele alınarak Ankara’nın da nabzının da tutulduğu programlar sayesinde haberlerden de güncel olarak bilgilenmeniz sağlanmış olacaktır.

Fikirleri ve görüşleri her dönem çok beğenilen yılın entelektüeli ödülünü de çok kez almış olan M. Fethullah Gülen Hoca efendi’nin pek çok konu ile ilgili geniş ve engin bilgisinden faydalanılarak sizlere Asrın Getirdiği Tereddütler programında günümüzde yaşanan problemler ve çözümlerinin neler olduğu anlatılır. Kendinizden de pek çok şeyi bulabileceğiniz bu programdan payınıza düşen pek çok şeyi alacaksınız.

Yine Burç FM de çok kimseler tarafından severek takip edilen Salih Zengin ile Beyin Jimnastiği yolda hiç beklemediğiniz bir anda sizleri genel kültür sorularına tabi tutarak bilgilerinizi zinde tutmayı hedeflerken eğlenceli vakitler yaşayabilirsiniz.

Her gün belli saatlerde ana haberlerden de insanların bilgilendirildiği Burç FM de ana haber programları da hem ülkemiz gündemi hem de dünya gündemi adına pek çok habere doğru kaynaktan ulaşmanızı sağlıyor. Kültür sanat anlamında da pek çok programın yer aldığı en geniş program yelpazesine sahip frekanslardan biri olan Burç FM de Mehmet Akif Özel programı ile de sadece Mehmet Akif Ersoy un hayatı ve büyük eserlerinden bahsediliyor. Sizler de Burç FM in yayınlarını artık internet üzerinden sitemizi kullanarak online dinleyebilirsiniz. Her frekansın kolaylıkla tek tıkla ve ücretsiz olarak dinlenebildiği sitemiz sayesinde radyo dinlemek artık çok daha keyifli.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum