Yorumlar

Burdur Fm, Radyo günümüz dünyasına bir çok etkisi bulunmaktadır. Unutulmamalıdır ki geçmişte yaşanan birçok olayın bugüne muhakkak etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle darbe zamanında ülke olayları radyo aracılığıyla halka duyurulmuş ve bu konuda halkı hem bilgilendirmişler hem de istedikleri kamuoyu algısına bu şekilde ulaşmışlardır. Bu sebeple bugünün Türkiye'sine fazlasıyla etkileri olmaktadır. Radyonun bu derece bir etki yaratması günümüzde de hala kullanılabilir olmasının temel nedenidir. Ancak günümüzde radyo kamuoyu oluşturmakta değil daha çok insanların günlük hayatlarındaki stresten uzaklaşabilecekleri bir araç olarak kullanılmaktadır.

Bu doğrultuda yayın yapan burdur fm sizlere en iyi hizmeti verebilmek içi var gücüyle çalışmaktadır. Sahip olduğu radyocular ile her zaman kaliteli yayıncılık anlayışı içerisinde çalışan kanalımız bu doğrultuda yayın yapmasının meyvelerini sizlerden gelen olumlu bildirimlerden almaktadır. Bu bizler için bir gurur kaynağı olmasının yanında sizlere karşı da sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Bu sebeple her geçen gün büyüttüğümüz dinleyici sayısını daha çok arttırmak ve daha çok insana ulaşabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Öncelikle sizlere sunmuş olduğumuz yayınlarda her zaman için rtük ilkelerine uyduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun yanında yayıncılığın sadece bir güldürü yayını olmaktan çıkarıp, bel altı ifadeler kullanmadan kaliteli ve demokratik bir yayıncılık çevresinde çalıştığımızı belirtiriz. Mutlaka değinilmesi gereken başka bir konuda sizlerin istek ve şikâyetleri doğrultusunda yapmış olduğumuz radikal değişimlerle yayıncılık alanında bir ilke imza atmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yapmış olduğumuz programlarla ve sahip olduğumuz radyocularla her zaman ilkeli duruşumuzu devam ettirmekteyiz. Burdur fm olarak gerek ilimize yapılan yatırımlar gerekse ilimizin sorunları hakkında halkımızı bilgilendirmeyi kendimize bir borç bilir ve bu doğrultuda ilkeli duruşumuzla beraber çalışacağımızı halkımıza garanti ederiz.

Ayrıca sadece il sakinlerimize haber odaklı bir anlayış sergilememekte bunun yanında insanlarımızın günlük streslerinden uzaklaştırıcı yayınlar yapacağımızı da burdur fm olarak belirtmeyi kendimize bir borç biliriz. Yaptığımız canlı müzik yayınları ile sizlere her zaman için eğlenceli programlar olacağını da bildiririz. Canlı müzik programlarımızda disk jokey arkadaşımıza istediğiniz şarkıyı çalmasını söyleyebilir, ayrıca sevdiklerinize bu şarkıları mesajlarınızla birlikte iletebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ilimizin hakkında yapılan her türlü yatırım ve sorununu da iletmek bizim görevimizdir. Bu sebeple burdur fm olarak günün belli saatlerinde ilimizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri tartıştığımız bir programıdır. Bu programa işinde uzman konuklarımız katılmaktadır. Ayrıca bu programa dilerseniz sizlerde katılabilir ve kendi istek ve dileklerinizi veya varsa düşüncelerinizi bu program kanalıyla tüm burdur a duyurabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, her saat başı haberler programımız ile de günün dünyada ve yurtta olan gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca haberler sonunda yayınladığımız hava durumu ile de gün içerisinde havanın nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Bu sebeple bizden ayrılmayın ve frekanslarınız daima bizimle olsun.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257