Yorumlar

Capital Radio İle Yabancı Müziğin Keyfine Varın! Çok sevebileceğiniz, radyo yayını yapan bir siteyi önermek istiyorum. Bu site radyofm elbette ki. Bu site içerisinde aradığınız bütün radyo istasyonlarını bulabilirsiniz. Her tarzdan radyo kanalının bulunduğu bu sitede hiçbir sorun yaşamadan radyonuzu dinleyebilirsiniz.

Teknolojinin ilk örneklerinden olan radyo, zamanla daha da gelişmiştir. Özellikle internetin hayatımıza girmesi ile radyo dinleme alışkanlığımız değişmiştir. Artık evlerimizde bulunan o küçük radyoları kullanmak yerine daha sağlıklı ses alabildiğimiz bilgisayarlar üzerinden radyo dinler olduk. İnternet üzerinden istediğimiz radyo kanalını bularak radyomuzu dinliyoruz. Fakat internet üzerinde radyo dinlemek için tasarlanmış birçok internet sitesi olmasına rağmen, birçoğu sağlıklı çalışmamakta.

Özellikle teknik problemlerden dolayı radyo dinlerken kesilmeler, takılmalar yaşanmakta. İşte bu problemlerden kurtulmak adına tasarlanmış olan bu web sayfası tam size göre. Müziğiniz hiç kesilmesin istiyorsanız bunu denemelisiniz. Ayrıca sevdiğiniz radyo programını arama motorlarında arama zahmetine de girmenize gerek yok. Çünkü bu site içerisinde bu radyo kanalları zaten kayıtlı! Yapmanız gereken tek şey siteye giriş yapmak ve istediğiniz kanalı seçmek. Her tarzda müzik yapan radyo kanalı mevcut! Yabancı müzik, pop müzik, arabesk müzik, haber kanalı ve benzeri birçok radyo kanalı burada mevcut! Bunlardan birini önerecek olursak eğer Capital Radio'yu önerebiliriz.

Eğer popüler müzik seviyorsanız ve yabancı müziğe de ilginiz varsa Capital Radio tam size göre. Doğan medya grubuna ait Capital Radio gerçekten çok akıcı! Geniş arşivi ile kendini tekrarlamayan bir radyo. Yeni ve eski tüm hit şarkıları burada bulabileceksiniz. Üstelik Capital Radio'nun düzenledikleri programlarla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz de. Sitenin özelliklerinden biri de canlı radyo yayını yapabilmesidir. Yani normal radyodan dinlermişçesine bu siteden radyonuzu dinleyebilirsiniz. Üstelik hiçbir teknik problem yaşamadan. Saat başı verilen haberlerle gündemden de uzaklaşmayın, müzikten de. Müzik hayatımızın bir parçası haline geldiği için radyo da hayatımızın önemli bir alanını kapsamaktadır. İşteyken, evdeyken, araba kullanırken, sokaktayken radyo dinlemeyi alışkanlık haline getirmişiz. Sağlıklı bir şekilde radyo dinlemek istiyorsanız bu site tam size göre. Sitede bulunan tüm frekanslar sizin için düzenlenmiş ve kaydedilmiştir.

Sitenin özelliklerinden biri de, siteye ücretsiz üyeliğinizi yapabilirsiniz. Ve burada diğer üyelerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Evdeyken, işteyken sıkıldığınız anda bundan kurtulmak artık çok basit. Bu site sayesinde müzik hakkında bol bol muhabbet edebileceksiniz. Sizinle aynı tarza sahip üyelerle müzik hakkında doya doya konuşun. Ayrıca müzik adına en son haberleri de buradan takip edebilirsiniz. Sosyal medyadan da takipte kalabileceğiniz bir özelliğin olması ayrı bir güzellik tabi ki. İşlerden bunaldıysanız bir ara verin ve bizi ziyaret edin. İstediğiniz her tarzdaki müzik arşivi ile tüm radyoları önünüze getiriyoruz. Radyo dinleyin ne müzikten ayrılın ne de gündemden habersiz kalın.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257