Yorumlar

Crt Fm, Gün geçtikçe radyoya olan ilgi azalıyor gibi gözükmektedir. Fakat aslında bu tamamen yanlış bir yaklaşımdır. Çünkü radyo dinleyicileri sabit ve kemik bir kadrodan oluşmaktadır. Her zaman içinde radyo dinlemek onlar için bir ihtiyaç olacaktır. Radyoda insan kendinden bir şeyler bulabilmektedir. Bu çok önemli bir noktadır. Çünkü insan kendi içindeki barışı ve huzuru ancak bunları paylaştıkça sağlayabilmektedir. Radyolarda bu konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Özellikle ses tonu ve hitap şekli insanları rahatlatabilmektedir. Radyoculukta da bu altın kurallardan birisidir. Bu yüzden de dinleyicilere hitap edebilmek çok önemlidir. Bu konuda ciddi anlamda başarı yakalamış önemli yöresel radyo kanallarından birisi de Crt Fm'dir. Yayıncılık anlamında çok titiz ve dikkatli çalışmaktadırlar.

Adana ve çevresinde yayın yapan radyo kanalı aslında Ceyhan'a bağlıdır. Adana'nın bir ilçesi olan Ceyhan televizyonculuk ve radyoculuk anlamında ciddi başarılara imza atmış şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu konuda en ünlü olanı ise Crt'dir. Crt'nin açılımı Ceyhan Radyo Televizyonu'dur. Zaten isminden de ne amaç doğrultusunda hizmet verdikleri de bellidir. Ciddi bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı yöresel açıdan oldukça gelişmiştir ve insanlara hitap edebilmektedir. Bu sebepten ötürü de her geçen gün dinleyici sayısında bir artma meydana gelmektedir. Bu hem dinleyiciler için iyi bir şeydir hem de radyo kanalı için iyidir. Crt Fm yayıncılık anlamında başarısını her geçen gün büyütmektedir.

1992 yılından itibaren yayıncılık anlamında ciddi başarılara imza atan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyosu olmasıyla da dikkatleri her zaman için üzerine çekebilmeyi başarmıştır. Adana'da ciddi bir dinleyici kitlesine erişmesi ile diğer çevre illerde de tanınması kolaylaşmıştır. Bu sebepten ötürü de her geçen gün daha fazla dinleyici sayısına erişmiştir. Buda bu işi ciddiye aldıklarının ve işlerini sevdiklerinin bir göstergesidir. Çünkü insanlar işlerinde ancak işlerini sevdiklerinde tam anlamı ile başarılı olabilirler. Pek çok açıdan iyi özellikleri içinde bulunduran Crt Fm, çok farklı tarzlarda müzik arşivine sahiptir. Pek çok türde müziği bu radyo kanalında dinlemeniz mümkündür.

Radyo kanalı böylesine güçlü bir şarkı arşivine sahip olması ile beraber çok farklı tarzda ki insanlara da hitap edebilmektedir. Müzik dinletileri ve güzel sohbetleri ile insanları kendilerine bağlayabilmektedirler. Bu açıdan işlerini önemsediklerini anlayabilirsiniz. Her geçen gün yeni başarılara imza atan radyo kanalı her geçen gün kendisini geliştirmeyi de ihmal etmemektedir. Dinleyici sayısı her geçen gün arttığı için yüklenen sorumlulukta bununla birlikte artmaktadır. Bu sebepten ötürü de radyo kanalı kendini geliştirmektedir. Teknik olarak da gayet iyi düzeyde olan Crt Fm, pek çok ilde dinlenebilirken günün neredeyse her saatinde kesintisiz yayın yapmaktadır. Buda dinleyicilerini önemsedikleri ve onların huzur bulması için elinden geleni yapmak istemelerindendir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257