Yorumlar

Demokrat FM, Çağ her geçen gün seviye atlamakla beraber yanında pek çok yeni teknolojik alet getiriyor. Eskilerde bizim için en önemli olan iletişim ve bilgi aracı olan radyolarda bu teknoloji ile beraber gelişiyor. Radyoların gelişmesi ile beraberde pek çok farklı yenilik geliyor. Günümüzde radyolar artık rahatlayabileceğiniz ve kendinizle vakit geçirebileceğiniz güzellikte olmaktadır. Bunun ana sebebi tabi ki de farklılıktır. Eskiden tek kanal dinlenirken günümüzde rengârenk ve kişilere hitap edecek radyo kanalları bulmak mümkün olmuştur. Böylece insanlar farklı tatları kendi istedikleri şekilde alabilmektedir. Radyoculuk anlayışı da zaten bunu gerektirmektedir. İnsanlara bir şeyler katarak kendilerini rahat hissetmeleri ve hayattan keyif almalarını sağlamaktır. Bu tarz yayın yapan ve insanları memnun bırakabilen radyolardan birisi de Demokrat FM'dir.

Radyo kanalı eski bir geçmişe sahiptir. 1993 senesinden itibaren aktif şekilde yayın yapmaktadır. Yayın yaptığı bölgede en çok dinlenen radyo kanallarından birisi olmuştur. Pek çok başarıya imza atan radyo kanalının birbirinden renkli müzikleri ve çalışanları ile insanları kendisine bağlayabilmiştir. Aktif olarak Ereğli'den yayın yapan radyo kanalını yakın çevreden dinlemekte mümkündür. Hâlihazırda Zonguldak, Ereğli, Akçakoca gibi daha pek çok yakın çevredeki il ve ilçelerden dinleyebilmek mümkündür. Her gün yayın yapan radyo kanalının çok fazla dinleyicisi bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü de Demokrat FM her geçen gün kendisini geliştirmektedir ve yeni şeyler katmaktadır.

En önemli özelliklerinden birisi de yayınlamış oldukları sohbet programlarıdır. İnsanlar kendilerini çok daha rahat hissederek, içlerinde ki düşünceleri paylaşabilmektedir. Ayrıca bu programlar günün belli başlı her saatinde yayınlanmaktadır. Böylece farklı sesler ve farklı düşünceler de duyma imkânınız bulunmaktadır. Dinleyiciler radyo programlarında gerek neşeleri yerine gelmekte gerekse bazı konularda hüzünlenebilmektedirler. İnsanlara farklı tarzda duyguları yaşatabilen ender radyo kanallarından birisidir. Çalışanları da işlerini sevdikleri için çok daha başarılı olmaktadırlar. Bu konuda ciddi anlamda başarı göstermiş olan önemli radyo kanalları arasında bulunmaktadırlar. Halkın düşüncelerini ve duygularını benimseyerek yayın yapan Demokrat FM, yayıncılık anlayışında her zaman kaliteyi ve dürüstlüğü esas almıştır.

Müzik olarak da farklı tarzda pek çok müziğe yer vermektedirler. Her tarzda müziği dinleyebileceğiniz kısacası kendinizde bir şeyler bulup güzel vakit geçireceğiniz güzel bir radyo kanalı olan Demokrat FM, 92,4 frekansında hizmet vermektedir. Toplumsal konulara da sürekli değinen ve gündemi de yakından takip etmenizde yardımcı olan özelliği ile topluma gayet yararlı bir radyoculuk yapmaktadırlar. Bu sebeple de bölgede gayet popülerdirler. Belli başlı önemli programlarından bahsedecek olursak; Hülya Çoker ile Ezberbozan, Müfide Yılmaz Çoker ile Rengârenk, Yusuf Yazar ile Gece Mavisi ve Mehmet'in Gezegeni adlı programları ile ciddi bir dinleyici kitlesine ulaşabilmiştirler. Kısacası radyoculuğun tüm gereksinimlerini tam anlamı ile dinleyicilerine aktarabilen güzel bir radyo kanalıdır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257