Yorumlar

Deniz FM Bursa, Radyoculuk sektörü her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Genel olarak radyoculuk yöresel anlamda çok daha popüler olmaktadır. Her bölgenin kendisine özgü belli başlı popüler radyo kanalları bulunmaktadır. Bu kanalların çok daha fazla popüler olmasında ki ana neden ise dinleyiciye tam anlamı ile ulaşabilmeleridir. Ortak bir bölgede yaşamaları ile dinleyicilerin ruh halinden çok daha iyi anlayabilme ve onlara aradıkları huzuru sağlayabilme noktasında yerel radyo kanalları ciddi anlamda yararlıdır. Çünkü bölgenin yaşama koşulları ve genel sorunları o bölgede yaşayan insanlar için ortak sorunlardır. Bu yüzden de insanlar birbirleri ile çok daha rahat anlaşarak dertlerine derman bulabilirler. Bu konuda Bursa'nın İnegöl ilçesinde yayın yapan Deniz FM Bursa güzel bir yerel radyo kanalıdır.

Radyo kanalı pek çok açıdan dinleyicisine ulaşabilmiştir. En önemli özelliklerinden birisi her kesimden insana hitap eden bir kültürü içerlerinde bulundurmalarıdır. Bu konuda ciddi anlamda emek harcayarak her insana ulaşabilmeyi amaç olarak edinmişlerdir. İnsanlar kendilerini daha rahat hissetmek adına bazı ortak noktalar ararlar. Radyo kanalları da bu konuda insanlara en çok yardımcı olabilen araçlar arasında bulunmaktadır. Deniz FM Bursa'da bu radyo kanallarından birisi olarak özellikle Bursa halkı olmak üzere diğer çevre ildeki insanlara da rahatlıkla hitap edebilmektedir. Bu sayede insanlar kendilerini huzurlu ve rahat hissedebilmektedirler. Bu konuda ciddi yapılanmaları bulunan radyo kanal yönetimi sürekli kendilerini geliştirmektedirler.

İlk olarak 1993 senesinde İnegöl'de kurulan ve burada yayın hayatına devam eden radyo kanalı günümüzde yakın çevredeki pek çok il ve ilçeye rahatlıkla ulaşabilmiştir. Bunun sebeplerinin arasında kendini sürekli geliştirmesi ve insanlara ulaşmak istemesinin etkisi bulunmaktadır. Alt yapı anlamında gayet yeterli olan radyo kanalının pek çok dinleyicisi bulunmaktadır. Buda kanalın kendisini daha fazla geliştirmesi ve dinleyicinin beklentisini karşılayabilmesi anlamında çok önemli olmuştur. Radyo kanalı her tarzda müziğe yer vermektedir. Günümüzde popüler olan şarkılara ağırlık veren radyo kanalını dinleyiciyi kendi üstüne yoğunlaştırabilmiştir. Bu özelliği ile Deniz FM Bursa sayılı yerel radyo kanalları arasına girmiştir.

Müzik konusunda gayet yeterli bir arşive sahip olan ve bu arşive sürekli ekleme yaparak daha geniş bir müzik yelpazesine sahip olması ile çok daha fazla dinleyici kazanmıştır. Şuan 102.1 radyo frekansında İnegöl ve çevresinde yayın yapan radyo kanalının pek çok farklı programı da bulunmaktadır. Programları her yaştan insana hitap edebilmektedir. Buda kanalı çok ayrıcalıklı kılmaktadır. Genç kesim, orta yaş ve yaşlıların kendilerinde bir şeyler bulacakları ender radyo kanallarından birisi olan Deniz FM Bursa kaliteli yayın anlayışı ile çok daha fazla dinleyiciye ileride ulaşacağını da göstermiştir. Bu anlamda çalışanları da ciddi bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Çalışanların bu özellikleri de dinleyiciyi kendine çekme konusunda çok etkili olmuştur.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257