Yorumlar

Derya Radyo. Radyoculuk ciddi bir iştir. Bu işte başarılı olmanın yollarından birisi kesinlikle hitap edilen kesime karşı olan sorumluluğun her zaman için farkında olunmasıdır. Çünkü radyoculukta istikrar çok önemlidir. Kaliteden ödün vermeden düz bir çizgide ilerleyerek dinleyici kitlesini elinde tutmak ciddi anlamda önem istemektedir. Bu yüzden de iyi bir radyo kanalının oluşması için çaba sarf edilmesi gerekilmektedir. Bu sebepten ötürü de yapılan her yayında çizgiyi koruyarak dinleyicilerin ruhuna hitap etmek çok önemlidir. Her radyo kanalının kendine has tarzı bulunmaktadır. Bu tarzı bozmayarak ilerleyen radyo kanalları beğenilerek dinlenilmektedir. Bu açıdan yöresel radyo kanalları çok daha güzel bir istikrar yakalamaktadır. Bu konuda önemli radyo kanallarından birisi de Derya Radyo'dur.

Radyo kanalı her açıdan dinleyicilerini ulaşarak, rahatlatabilen bir yayıncılığı yapabilmektedir. Daha çok arabesk müzik olarak yayın yapan radyo kanalının pek çok dinleyici bulunmaktadır. İstikrar konusunda da kendi prensiplerini bozmayan Derya Radyo başarısını her geçen gün çok daha fazla arttırmaktadır. Bu konuda yöresel anlamda da dinleyicileri durumdan memnundur. Konya kentinden yayın yapan radyo kanalının üstlendiği görevi başarı ile yerine getirebilmektir. Kaliteli bir çizgide yayın yapan kanal diğer özellikleri ile de dinleyicileri tarafından beğenilmektedir. Sohbet programları ve dinleyicileri anlayabilme konusunda gayet başarılı olan ekip, güzel başarılara imza atabilmektedir. Dinleyici potansiyeli olarak her kesimden insana hitap edebilmektedir.

Ayrıca radyo kanalı Konya'da yaşayan halka daha fazla hitap edebilmektedir. Konya halkının sorunlarını dinleyerek, derman bulma konusunda da dinleyicileri ile sürekli iletişim halindedirler. Bu açıdan da gayet güzel ve bilinçli bir yayıncılığı sağlamışlardır. Alt yapı olarak da gayet yeterli olan radyo kanalı Konya etrafındaki pek çok il, ilçe ve köyden rahatlıkla çekmektedir. Buda radyo kanalının dinleyicilere verdiği önemi göstermektedir. Ayrıca radyo kanalı internetten de son derece güzel kalitede yayın yapmaktadır. Bu sayede Türkiye'de ki her insan bu müzik keyfinden yararlanabilmektedir. Müzik olarak zaman zaman diğer tarzda şarkılara da yer vermeleri ile daha fazla dinleyici potansiyelini yakalayabilmektedirler. Buda gayet olumlu ve güzel bir düşüncedir. Derya Radyo bu anlamda çok güzel bir yayıncılık sağlamıştır.

Radyo kanalı pek çok il ve ilçeden rahatlıkla çektiği için teknik anlamda bir sorun yaşamamaktadır. Fakat gene de her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Konya ve çevresindeki yerleşim yerlerinden 94.2 radyo frekansı ile yayın yapmaktadırlar. Ayrıca çalışanları işlerinde son derece bilgili ve yetenekli insanlardan oluşmaktadır. Radyoculukta bu iki özellik en çok aranan özelliklerdendir. Konuşma kabiliyeti ve dinleyiciyi kendisine bağlama yeteneği açısından çok vasıflı insanlardan oluşan bir çalışan kadrosuna sahip olan Derya Radyo, bu özellikleri ile dinleyenlerini memnun edebilmektedir. Kısacası bu radyo kanalında kendinizden bir şeyler bulmanız ve rahatlamanız son derece kolaydır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257