Yorumlar

Kaliteli Yayın Zengin İçerikle Buluştu: Doğan 21! İlkeli prensipleriyle yayıncılıkta kalite ve dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş Doğan 21 radyosu, siz gönül dostlarının her zaman yanında olan dinledikçe, kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz, özgün bir radyodur. İster evde olun, ister okulda, ister işte olun, ister yola... Aklınıza gelebilecek her yerde sizinle birlikte biz olacağız.

Yayın kalitemizi en üst seviyelere çıkararak, siz dinleyicilerimize önemli ölçüde gelişmiş bir dinleti sunmak, birbirinden samimi radyo sunucularımızla her saat ayrı bir heyecanı radyolarınıza taşımak, her zaman duymak isteyeceğiniz tınılardan buket yapıp sizlere sunmak bizim işimiz.

Radyomuz, sizler için birbirinden eşsiz program kuşakları sunmaya devam ediyor. İşte sizler için, sizlerin beğenisine sunmak adına hazırladığımız program türleri; Sabahları, yepyeni bir güne merhaba demek için, gazete manşetlerinden tutun gündemi oluşturan haberlerden derlemeler ve yapılan yorumlarla sizi güne hazırlayacak bomba gibi bir sabah programı. Doğan 21 frekansından sabahın ilk ışıklarıyla birlikte canlı bir "Günaydın!" sizi karşılar. Günün geri kalan kısmında sizi ayakta tutacak enerjiyi bu programda bulacaksınız. Yalnızca gündem başlıklarından oluşan haberler değil, aynı zamanda şarkı aralarımızla sizlerin dinamik bir program dinlemesi için her şeyi düşünmüş durumdayız.

Doğan 21, kurulduğu günden bu yana dinleyicilerinden bir tane bile şikâyet almamış bir kuruluştur. Yayın ailemizde bulunan dürüst, ilkeli, profesyonel, saygılı sunucularımız eşliğinde yaptığımız programlar daima seviyeli ve hiç kimsenin şahsına dokunmayacak ifadelerle doludur.

Bunun doğrultusunda sabah programlarımızda da gerek gazete başlıklarında, gerekse yapılan yorumlarda hiçbir şekilde agresif, saygısız bir tutum sergilenmemektedir.

Sizi yeni doğan güne hazırlayan sabah programımızın ardından, yine enerji dolu, bu sefer biraz daha eğlencesi bol bir program var. İstek ağırlıklı yürütülen bu programımızda tamamen neşeli anlara bol bol tanıklık ettik, daha da çok tanıklık edeceğimizi düşünüyoruz.

Hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiş bir yayıncılık anlayışıyla yola çıkan Doğan 21 kurucularının samimiyetini dinleyicilerine yansıtan ve bu gayede birbirinden değerli konukları ağırlayabilmiş bir kuruluştur. İşte bu geleneği devam ettiren kuruluşumuzda konuklarımız bu programlarımızda bol bol boy göstereceklerdir. Sesleriyle sizlere enerji verecek, sizlerin de yayına bağlanarak bu kişilerle sohbet imkânı bulacaksınız.

Öğlene kadar devam eden neşe dolu programımızdan sonra öğlen haberleri gün içinde olup bitenleri sizlere bildiren yaklaşık 1 saatlik yayın yapıyor. Ardından da haftanın 7 günü 7 ayrı şehre ayrılan farklı bir kimliğe sahip programımız sizlerle oluyor. Bu programda gerçekten yok yok. Bölgemizden başlayarak çevre illerden, ilçelerden bir sürü değerli paylaşımlarla karşınızdayız. Takip edilmesi gereken bir program... Ardından başlayan ve bizi akşam haberlerine götüren program ise tamamen sizlerin istekleriyle yön verdiğimiz istek hattından oluşuyor.

Akşam haberlerinde geniş bir haber ağıyla sizlere hizmet verdikten sonra, geceye kadar süren arka arkaya 3 yayıncımızla farklı türlerde programlarımız ve ardından gece boyu devam eden yine dönüşümlü yayıncılarımızın eşliğinde istek hatlarımız sizlerle birlikte.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257