Dost FM

Yorumlar

Merkezi Ankara’da olan bu frekans 1 Şubat 1995 yılından bu yana yayın akışına devam etmektedir. Yaklaşık 20 yıldır severek dinlediğimiz bu frekans sayesinde eksiğimiz olan pek çok bilgiye ulaşmamız mümkün oluyor. İnsanların yaşamlarında önemli bir boşluğu dolduran maneviyatın önemine de değinen bu frekans aracılığıyla sizler de dini açıdan iyi bir müslümanda bulunması gereken özelliklerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Ağırlıklı olarak dini içerikli yayın yapan bu frekansta çocuklar ve çocuk yetiştirmenin önemine değinmek adına aile eğitimini de kapsayan programlar da bulunmaktadır.

Şimdi yeni şeyler söylemek lazım sloganıyla yola çıkan bu frekansta pek çok nadide eser ve insanın gelişimine katkıda bulunacak olduğuna inanılan kitaplardan pasajlar okunarak sizlere ulaşılmaya çalışılan nadide bir frekans olan Dost FM sizleri her saat başı bekliyor olacak. Pek çok programı içerisinde Bir Garip Yolcu programı ile Arif Yıldız ile Peygamber Efendimiz’in hayatından pek çok kesit anlatılarak sizlerin de istifade etmesi sağlanıyor.

Gereksiz hiçbir bilginin yer almadığı bu frekansta her yayınlanan programın sizlerin yaşamına önemli katkıları bulunuyor. Özellikle çocuk yetiştirilmesinin önemine de değinilen bu program da sizler de dilerseniz çocuğunuzu yetiştirirken kendinizi de bu konuda eğitebilirsiniz. Manevi anlamda adeta ilaç olacak olan Dost FM sizler için sadece muhabbet ve sevgi üzerine kurulu programlar yayınlıyor. Hayatın içindeki her türlü karmaşadan uzak, sade ve yalın yayın akışının bulunduğu program da sizler de dilerseniz manevi yönünüzü daha fazla güçlendirebilirsiniz.

Müslümanda bulunması gereken hasletlere de fazlasıyla değinilen bu programda genel itibariyle islamiyeti kabul eden birinin olaylara bakış açısının nasıl olması gerektiği ve ahlakı üzerine pek çok konuşmalar yapılıyor. İlmihal bilgilerinden de faydalanmanızı sağlayan programlar sayesinde belki de doğru bildiğiniz yanlışların da önüne geçmiş oluyor ve sizler de en doğru bilgileri güvenilir kaynaklardan alabiliyorsunuz.

Programcılarında tüm içtenlikleri ile sizleri konuk ettikleri yayınlar ile sizler de dilerseniz ister evinizden ya da ister aracınızdan yayın akışımıza dâhil olabilirsiniz. Dost FM de pek çok İslami bilgi bulunurken genellikle eksiklerimizin bulunduğu fıkhı konular da geniş bir biçimde ele alınıyor. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz tüm fıkhı konuları programlarımız aracılığıyla tamamlayarak içinizin daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerin severek dinlediğiniz Dost FM gerçekten insanlara dost olma amacıyla yola çıkmış olan bir frekans olarak yaklaşık 20 yıldır kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden sizlerle buluşmanın keyfini yaşıyor.

Sizler de dilediğiniz saatte yayınlarımıza iştirak edebilir ve insana dair en özel bilgilerden istifade edebilirsiniz. İnternet aracılığıyla da online dinleyebileceğiniz radyo frekansımız tek tıkla ve tamamen ücretsiz olarak sitemizden sizlere sunulmaya devam ediliyor. Sizler de tüm programlardan sitemiz aracılığıyla faydalanarak başka yerde gezinmeden tüm frekanslardan sayemizde haberdar olabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257