Yorumlar

Gel Gidelim Dost'a Doğru! Radyonuz, aynı zamanda dostunuz. Biz bu dostluğa tabiyiz. Sizlere bu dostluğu yaşatmak için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek dostluğumuzun kalitesini artırıma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Dost Radyo, her daim sizlere dostluk edecek ve her daim sizin de dostluğunuza muhtaç olan bir radyo kuruluşudur. Frekansımızdan yaydığımız dostluk dalgası evlerinize, iş yerlerinize, arabalarınıza kısacası bizi dinleyebildiğiniz, sesimizin ulaşabildiği her yere yayılarak sizi sarıp, sarmalar.

Hiçbir şekilde yayın kesilmenin, frekans bozulmanın yaşanmadığı radyomuz, tecrübeli ekibiyle sizlere en net yayınları vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Birçok alanda farklı programlarımızla, hitap ettiğimiz kesimin çok yaygın olmasını sağlayarak, dost kapısını herkese açık tutmaktayız.

Hiçbir şekilde, yaptığımız programlarımızda belli bir kesime hitap edip, başka bir kesimi küstüren bir yayıncılığa bürünmediğimiz gibi, yayınlara bağladığımız birbirinden farklı kişilerin yorumlamalarıyla kültürler arası, dostluk bağlarının kurulabildiği bir ortam da sunmuş oluyoruz.

Dost Radyo'da herkes aradığını buluyor. Temel gayesi, bütün dinleyicilerin kulaklarından gönüllerine gitmek olan radyomuz, sahip olduğu en gelişmiş cihazlarla yayıncılığa kalitenin getirilmesinde önemli ölçüde katkılar sağlamıştır. Yayınımızda hiçbir şekilde boşluk saatleri bırakmamaya çalışmaktayız. Bu sebeple bir çok sunucumuzla bir çok da programları sizlerle buluşturmaktayız. Sabahın erken saatlerinden, gecenin derinliklerine kadar olan saat diliminde sizleri sıcacık bir dost sohbetine bekleyen ekibimiz, nerede olursanız olun, yanınızda, gönlünüzde sizlerle birlikte olmak için elinden geleni yapıyorlar. Bu şekilde faaliyetini sürdüren radyomuz adeta sizlerin gönül dostu olma gayesinde.

Gönlünüzün dostluğunu üstlenirken, sizlere de hiçbir şey bırakmamaya çalışan Dost radyo, yayıncılık hayatı boyunca siz değerli dinleyicilerinin gönül ritmini yakalamış ve o ritimle birlikte hayat bulmuştur. Evdeyken televizyonda izledikleriniz sizlere yeterli dostluğu vermeyebilir. Radyo dinlerken alacağınız zevki televizyonda almayabilirsiniz. Fakat radyolarınızda bizim frekansımıza geldiğinizde gönüllerinizde bir ferahlama ve huzur ile birlikte bizleri dinlemeye başlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde işyerlerinizde yoğun iş temposunda bunalmış bir haldeyken frekansların arasından radyomuzun frekansında bunalmışlığınızı biraz olsun unutturacak, hatta dinlendirecek bir yayınla karşınızda olacağız. Arabadayken, trafiğin stresini, uzun yolların sıkıcılığını ve bunun gibi başınızda bulunan dertleri silip atacaktır Dost Radyo.

Bizle, hiçbir zaman dinleyicimizin karşısında olmadık. Daima dinleyicimizle yan yana olduk. Bizleri bugünlere taşıyan, siz gönül dostlarımızsınız. Bu yüzden, sizlere bunun karşılığı olan kaliteli, dürüst radyoculuğu her daim verebilmek bizim misyonumuzu oluşturmaktadır. Son cümlelerimiz ise bizlerden bir şekilde daha haberdar olamamış dinleyicilere olacak.

Radyonuzu açtığınızda hep aynı tür şeyleri duymaktan sıkıldınız mı? Ya da nereyi açarsanız bir bayağılık ya da yapmacık bir dille yapılan programlarla mı karşılaşıyorsunuz? Radyonun anlamını, manasını hakkıyla dolduramayacak kişilerin yayınlarını dinlemektense hiçbir şekilde radyo dinlemem diyenlerden misiniz? O halde sizi dost rüzgârları içinde esip giden frekansımıza bekliyoruz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257