Dünya Radyo

1993 yılından bu yana hayatımızda olan Dünya Radyo, sizlere en sevdiğiniz eserleri sunmanın keyfini yaşıyor. Yayın merkezi olarak Ankara da yolculuklarına başlayan radyo pek çok kişi tarafından dinleniyor. En hit ve en sevilen parçaların belli bir sıralama içinde sizlere sunulan bu naif radyoda aradığınızı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Barış Turan ve Fatih Eren in sempatik, seviyeli ve doğal programları sayesinde sizler de dilediğiniz programları dinleyebileceksiniz. En hit pop müzik eserlerinden fantezi müziklere kadar pek çok geniş müzik yelpazesine ev sahipliği yapan Dünya radyoda Türkçe müzikler ön planda tutuluyor.

Müzik dinlemek pek çok insan tarafından tutku halinde olurken sevdikleri ve sıkılmadan dinleyecekleri müzikleri tercih eder ve keyifle bu müzikleri dinlerler. Sizler de bu gruba dâhil olanlardansanız ve toplu taşıma araçlarında dahi müzik dinlemekten geri durmuyorsanız en güzel eserlerin aralıksız ve bölünmeden dinlemenizi sağlayacak olan Dünya Radyo yu tereddüt etmeden dinleyebilirsiniz.

Sizler için pek çok eser sıralanırken hepsini sıkılmadan dinleyebileceksiniz. En çok dinlenen frekanslar arasında bir numara olan Dünya Radyo, yaşayan öyküler programı ile de yaşanmış ibretlik öyküleri siz dinleyicilerine sunuyor. Tamamı yaşanmış ve sonucunda pek çok insanın ibret almasını ve daha çok tefekkür etmesini sağlayacak olan öyküler bu programda sizlerle paylaşılıyor olacak. Samanyolu Yayın grubuna bağlı bir frekans olan Dünya radyo sizlerin radyodan beklentilerinizin tümünü karşılayacak nitelikte yayın akışına sahip. Birbirinden güzel eserlerin hem hit olmuş yeni eserler hem de nostaljik eserlerle sizleri mutlu etmeye devam edecektir.

Dünya Radyo Yaşanmış Öyküler programının yanı sıra Fatih Eren ile Dünya Hali de en çok sevilen ve takip edilen programlardan biri. Eğlenceli yayın akışı ile özellikle pazartesi günleri güne enerjik başlamak ve çokça zikredilen pazartesi sendromundan etkilenmemek adına eğlenceli pek çok eseri dinleyebileceksiniz.

Bu programlarda birbirinden tecrübeli programcılar yer alırken sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyorlar. En güzel yayınların ve eserlerin yer aldığı Dünya Radyo radyo dinleme tutkusu olanların vazgeçemediği kaliteli ve seviyeli radyolar arasında yerini alıyor.

Hem programcıların hem de yayınların oldukça seviyeli olduğu bu frekansta ülke ve dünya gündemine ilişkin haberler de yine haber saatlerinde sizlere güvenilir ve kaliteli kaynaklardan sunuluyor. Tarafsız olarak haberlerden bilgi sahibi olacağınız Dünya Radyo sizler için birbirinden kaliteli yayınlara ve yapımlara imza atıyor. Artık günümüzde internetin yaygın kullanılmasıyla birlikte her bilgiye internet üzerinden ulaşırken radyoları da internet üzerinden online olarak erişebiliyoruz. Dünya Radyoya da sitemiz üzerinden online olarak tek tıkla ve ücretsiz olarak ulaşmanız mümkün olacak. Dünya Radyo ile birlikte her frekansı dinleyebileceğiniz sitemiz sizler için kaliteli şekilde tasarlanarak takılmadan ve kesintiye uğramadan keyifle radyo dinlemenizi sağlayacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum