Yorumlar

Frekansları değiştirip duruyorsunuz ve hiçbirinden tat alamıyorsunuz öyle mi? Hiçbir yayın size o kadar da kaliteli gelmiyor ve her gün doğru düzgün bir yayının olmadığından yakınıyorsunuz değil mi? Peki evinizde işlerinizi yaparken, arabada seyahat halindeyken, işyerinde keyifli bir şeyler dinlemek istediğinizde ne yapıyorsunuz? Bu soruların cevabı olarak sizlere önerimizi dikkate almanızı istiyoruz. Sizlere önerimiz: Düzgün FM. Adı gibi düzgün radyoculuk anlayışını benimsemiş, hali hazırda binlerce dinleyicisi bulunan, doğru frekansta adına yakışır, doğru düzgün yayın yapan, keyifli mi keyifli bir frekansta sizleri bekliyoruz.

Radyomuz sizlere en popüler şarkıları dinletip, en keyif veren dj leriyle en kaliteli yayınları yapmaktan da geri kalmıyor. Dinleyicilerimizle hoş sohbetler edilen yayınlarımızdan tutun, yarışma programlarına kadar eğlenerek dinleyeceğiniz ve dilerseniz de iştirak edeceğiniz programlar hep bu frekansta sizlerle buluşuyor.

Radyomuzun dinleyici sayısı, firma sahibi kişilerin de önemsediği üzere reklam vermeye de imkan sağlıyor. Düzgün FM'de yayınlanan reklamlarınız sizlere büyük kazanç kapıları olarak geri dönüyor. Dilerseniz bir programın sponsorluğunu da üstlenebilir, kendi ürünlerinizin tanıtımını da yapabilirsiniz. Böylece kazancınızı artırmakla birlikte, ihtiyacı olan kişilere de böylece kolaylıkla ulaşabilme imkânı sağlıyoruz.

Yayın kalitemizi, sizlere net bir yayın sunabilmek için en üst seviyelere çekerek müzik zevkinizi hiçe saymadan yayın yapmanın bilinciyle hareket etmeye çalışıyoruz. Sabah yaptığımız programlarımızla yeni güne başlama heyecanınız olurken, gün içinde keyifli sohbetler yapabileceğiniz programlar ve yarışma programları, akşamları ise daha çok günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz program türlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İnternet radyoculuğuna da adım attığımızdan Türkiye'nin her yerinden olduğu gibi, dünyanın da her yerinden bizlere ulaşabilmeniz mümkün. Hatta iletişim kurmak için, mesaj bölümlerimize farklı yayınlarda mesajlarınızı bırakabilirsiniz. Böylece sesinizi, yorumunuzu, mesajınızı dünyaya duyurabilirsiniz. Hiçbir şey sizin yorumlarınızdan daha değerli olmadığı için, siz dinleyicilerimizin her birine bu imkânı sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Düzgün FM'de geceler de bir o kadar keyifli. Çoğunlukla istek parçalarınızın çalındığı gecenin uzayan saatlerinde, derin konulu sohbetler, şiir geceleri ve uyku tutmayan dinleyicilerimizin canının sıkılmayacağı eğlenceli programları hep siz dinleyicilerimize armağan ettik. Böyle bir kalitede, böyle bir doğrulukta, doğru düzgün yayın yapan, dinleyicilerinden asla kopmayan bir radyo olabilmek adına, sizlerin görüş ve önerilerinizi her zaman beklemekteyiz. Bizlere gerek yapılan yayınlarımızda, gerek telefonla, gerek internetten e-posta yoluyla bu görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

İnanıyoruz ki, sizlerin bizlerden beklentilerine karşılık verebildiğimiz her yeni adımda sizlere bir adım daha yaklaşacağız ve yaklaştıkça bir dinleyicimizi daha kazanmış olacağız. Bu sayede büyüyen bir aile olmayı başarıp, bunun keyfini hep beraber sürme adına her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu siz dinleyicilerimize bildiririz. Doğru düzgün yayıncılık, dürüst ve ilkeli radyoculuk, dinleyicisine önem veren bir anlayışla Düzgün FM, sizleri frekansına davet ediyor.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257