Yorumlar

Radyoculukta Efsane Frekans! Efsane Radyo, radyoculukta efsane haline gelmiş bir isim olmuştur. Radyoculuğun, radyo programcılığının gelişmeye başladığı yıllardan bu yana kendi ismini bölgesinde üst sıralara taşımış bir frekans olan radyomuz, radyonun anlamlı hale gelmesi adına da pek çok girişimlerde bulunmuştur.

Radyo, yüzyıl icatları arasında kendine önemli bir rol bulmuş icattır. Televizyonun fikir babalığını da yaptığını söylersek hiç de yanılmış olmayız. Bir filmde de benzer repliğin geçtiği gibi ''televizyon, radyonun resimlisidir''. Fakat televizyon asla radyo kadar yararlı olamamıştır ve olamayacaktır da. Çünkü radyo, insanların hayal dünyasını en zengin hale gelmesini sağlayan icatlardan biridir. Dinlediğiniz her şeyi kafanızda canlandırabilir, kendi hayal dünyanızda, duyduğunuz seslere kendinize göre şekiller verebilirsiniz. Hatta bir radyo yayıncısını sadece sesinden tanıyıp, bir gün onu kanlı canlı karşınızda bulduğunuzdaki tepki '' hiç de beklediğim gibi değil'' bile olabilir. Çünkü hayal dünyanız sizin düşüncelerinizle şekil alabilen bir kavramdır.

İşte böyle efsanevi bir icadın frekanslarından birinde Efsane radyo olarak sizlere hizmet vermenin gururuyla işimizi severek yapıyoruz. Küçücük bir mikrofondan bütün dinleyicilerimize ulaşabilmenin mutluluğunu sizlere anlatmaya çalışıyoruz ve siz dinleyicilerimizle adeta bir aile haline geliyoruz.

Efsane radyo, programcılık, habercilik ve son günlerin en moda şarkılarıyla zengin bir içerik bulabileceğiniz frekanstır. İletişim bilgilerimiz sayesinde bize her zaman ulaşabilir ve her türlü şikâyet, öneri, teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. Kaliteli yayın akışımız sırasında vericilerden kaynaklı arızaları da bizlere ne kadar çabuk bildirirseniz, sizlere o kadar çabuk yardımcı olabiliriz.

Radyomuzda ayrıca klasik saatler diye tabir ettiğimiz nostalji yayını yaptığımız saat aralıkları da vardır. Bu saatlerde eski zamanlarda verilen radyo tiyatroları, klasik şarkılar, nostaljik bant kayıtlarından haberler, maç yayınları, konser yayınları gibi bir çok içeriği bulabileceğiniz imkan sunuyoruz.

Programlarımızda uyguladığımız sponsorluk anlaşmalarıyla da firma sahibi kişilere kendilerini aracılığımızla dinleyicilerimize tanıtma olanağı tanıyoruz. Bu şekilde hem yayınımızı daha kaliteli hale getirmek için şans bulurken, hem de değerli firma sahiplerine işlerinde gelişebilmeleri için yardım etmiş oluyoruz.

Efsane frekansta yayın yapan Efsane radyo dinleyicilerinden bir an bile kopmamak için internetten, uydudan ve hatta Android uygulaması olarak cep telefonundan bile dinlenebiliyor. Adımızın hakkını vermek için efsane girişimlerimizden bahsetmek gerekirse; gelenekselleştirdiğimiz radyo ödülleri sayesinde her yıl, farklı kategorilerde efsane olmuş kişileri dinleyicilerimiz tarafından seçiyoruz. Radyoculuk, aynı zamanda bir topluluktur ve bu topluluğu iyi yönde kullanmak için düzenli olarak yaptığımız yardım kampanyalarıyla yoksul insanların bir takım ihtiyaçlarını yine dinleyicilerimiz yardımıyla karşılıyoruz.

Radyo denilince, insanların sadece şarkılı, müzikli eğlence düşünmeyeceği, aynı zamanda kocaman bir ailenin içinde hissedebileceği bir radyo olabilmek bizler için çok önemli. Bu önem uğrunda yaptıklarımızın, yapacaklarımın teminatı olduğunu biliyoruz ve siz radyo dinleyicilerini, efsane frekansımıza, ailemizin bir bireyi olmaya davet ediyoruz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257