Enerji FM

Yorumlar

Doping Gibi Radyo; Her tarza hitap eden ve sürekli kendini yenileyen programıyla iş temponuzun içinde enerjinize enerji katacak doping gibi radyo! Gün içinde değişen enerjinize uygun tüm şarkılar, en son hit parçalar, şiirler, fıkralar, sohbetler ve daha fazlası sizin için Enerji FM'de. Güne stresli bir biçimde uyanıyorsanız, gün içinde ufak değişimler sizi strese sokuyorsa, sinirlendiriyorsa ya da mutsuzsanız, motivasyonunuz düşükse, isteksizseniz, canınız sıkılıyorsa müzik dinlemeye, müziği de Enerji FM'de dinlemeye ihtiyacınız var.

İş hayatının zorlukları malum… Sabah erkenden kalkıp kahvaltıyı hazırlayıp, çocukları okula göndermek zorundasınız. Sonrasında dağılanları toplayıp bir an önce evden çıkacaktınız ki almanız gereken çıktılar olduğunu hatırladınız. Zaten geç kalmıştınız, daha da geç kalmak için bir sebebiniz daha olması canınızı sıktı.

"Neyse" dediniz arabaya gittiniz, bir de baktınız ki arabanızın lastiği patlamış. İyice gerildiniz, kasko şirketini aradınız, tamir olması için gereken işlemleri hallederken laf anlatamadığınız, adresi veremediğiniz için ilgili kişiyle tartıştınız. Tamir işini hallettiniz, otobüse yürürken düşüncesiz şoförün biri üstünüze çamur sıçrattı. Söylene söylene giderken otobüs durağına geldiniz, otobüs dolu olduğu için sizi almadan gitti… Gelen otobüsü beklerken sol tarafınızda kavga eden çifti duymamak için kulaklığınızı taktınız ve bir anda gülümsemenize sebep olan bir şey oldu: Enerji FM frekansındasınız. Canlı ve neşeli bir "Merhaba"dan sonraki hoş sohbetle kendinizi o sabahın stresinden uzaklaştırmanız öyle kolay oldu ki… Bir anda enerjiyle dolmamanız için hiçbir sebep yok.

Bir başka semtte günün ilerleyen saatlerinde kız arkadaşıyla tartışan bir genç var. Sevdiğini ona söyleyememekten muzdarip, huzursuz halinden şikâyetçi olan arkadaşına bir ton kırıcı laf söyleyip pişman olmuş durumda. Hem arkadaşının, hem sevdiği kızın kalbini kırmış, dersleri kötüleşmeye başladığı için annesiyle sürekli kavga eder hale gelmiş, kardeşiyle sürekli tartışıyor. Mutlu olması için hiçbir sebep yok diye düşünüp internette vakit öldürmeye devam ederken duygularına tercüman olan bir şey oldu: Enerji FM Online Radyosuna tıkladı. Müzik ruhun gıdasıdır. Ruhunuzu en kaliteli, en yeni müziklerle besleyin. Türk Sanat Müziğinden, rock müziğe, en popüler hit parçalardan nostaljik şarkılara, aklınıza gelebilecek bütün şarkılar için frekansınızı Enerjisiz bırakmayın.

En komik disk jokeylerle keyifli saatler sizi bekliyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız! Programa katılın, gülün, güldürün, gülümsemelerin bir parçası da siz olun. Sizi anlamaya can atan ve yardım etmeye çalışan doktorlarımız her gün bir saat sağlık köşemizde sizleri bekliyor. Sorun, danışın, anlatın.

Engelli vatandaşlarımız için oluşturduğumuz programla görmeyen gözler görür hale geliyor, uzman hocalarımızın hikâye anlatımlarıyla hayat onlar için daha renkli bir hal alıyor. Günün belli saatlerindeki istek parçalar köşemizle enerjinizi tüm Türkiye'ye yansıtın. Hüzünlüyseniz hüznünüzü, neşeliyseniz neşenizi durumunuza uygun şarkıyla anlatın. Sevdiklerinize şarkılar hediye edin. Enerjinin frekansına hoş geldiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257