Yorumlar

Radyonun önemini ve hayatımızdaki anlamını bir kez daha vurgulayacak olursak Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde 1994 yılında ilk yayın hayatına başlayan Ereğli Fm bu zamana kadar en iyi şarkılarını paylaşmakla oldukça göz önünde olmayı başarmış ve bu popülerliği en iyi şekilde arttırmıştır. Genel olarak radyo kanallarındaki program akışı hemen hemen aynı seyrederken Ereğli deki bu radyo kanalı kendini diğer radyo kanallarından uzak tutmayı başarmıştır. 1994 yılından beri hiç kesintisiz programını en iyi şekilde devam ettiren bu kanal sadece Ereğli halkının değil Zonguldak ilinin de gözdesi olmayı başarmıştır.

Ereğli deki bu radyo kanalındaki şarkıları dinlemek ve haber kanalını da sürekli takip etmek istiyorsanız illa elinizde bir radyo olmasına gerek yok hem bilgisayar başından internet sayesinde hem telefonda radyo dinleyici özelliği sayesinde hem de arabanızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ereğli Fm 2011 yılının nisan ayında değişen yeni yönetim kurulu ile yepyeni bir döneme ve yayın hayatına başlamakla beraber bu geçen süre içerisinde bu yeni yayın hayatında oldukça başarılı işlere imza atmış ve hem Ereğli hem de Zonguldak halkına kendinden oldukça söz ettirmeyi başarmıştır. Radyolar geçmişte olduğu gibi şuanda da günümüzdeki önemli kitle araçlarından biridir. Dünyadaki güncel olaylardan da anında haber alabildiğimiz bu yayın kanalları sayesinde bilgi sahibi olabilmekteyiz. Bu sayede radyodaki amaç sadece haber dinlemek değil kafamız estiği zaman bile radyo dinlemek, ders çalışırken veya çalıştığımız işyerinin öğle molasında bile bu radyodan şarkı dinleyebilirsiniz. Radyolar ilimizde olan olaylardan, güncel sanat etkinliklerinden, çeşitli siyasi olaylardan ve piyasaya yeni çıkan müziklerden bile haberdar olmamızı sağlamaktadır. Ereğli Fm' in "size yeter" sloganı ile başlattığı bu program sayesinde gerçektende dediği gibi siz değerli dinleyicilere yetiyor.

Bu program kanalının sitesine girdiğiniz zaman buranın sadece bir radyo programı olmadığını, bunun yanı sıra bu sitenin hem haber programı hem siyaset ile ilgili haberler ve spor programları gibi izleyebileceğiniz canlı yayınlar ve en güncel haberleri bu site üzerinden günlük takip edebilirsiniz. Bu radyo kanalı çağdaş yayıncılık anlayışına en uygun ve en iyi şekilde kimsenin baskısı altında kalmadan yapabilmeyi kendine ilke edinmiş ve Türkiye Cumhuriyetine uygun bir şekilde programını devam ettirmeyi kendine bir görev haline getirmiştir.

Deneyimli ve profesyonel ekibi sayesinde internet kullanıcıları dahi dünya üzerinde bulunan hemen hemen her bölgeye en iyi şekilde hitap etmektedir. Özellikle arabada şehir içi turunda veya şehirlerarası uzun yolculuklarda Ereğli Fm'in frekansını ayarlayıp sohbet programını dinleyerek ve bu sohbetlere yapılan yorumları duymak size oldukça keyif verecektir. Aslında kalabalık şehirleri biraz daha yaşanılır hale getiren bu radyo programlarıdır. Ama en önemlisi bu müzik kanalını diğer müzik kanallarından ayıran en büyük özellik sadece müzik kanalı olmayışıdır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257