Yorumlar

AŞKIN FREKANSINA DOKUNMAK İSTİYORSANIZ ESAS RADYO! Eski zamanlardan kalma radyolar günümüze dek teknoloji sayesinde değişiklik göstererek hem arabalarda hem de telefonlarda kullanılabilecek hale gelerek günümüze dek ulaşmış ve hala dünyanın dört bir yanına ulaşmaya devam etmektedir. Sadece şarkılar değil günlük güncel olayları da bu radyolar sayesinde öğrenebilmekteyiz. Yani radyolar artık bizim bir tek şarkı değil, haber kanalı ve günlük sanat etkinliklerini bilgilendirmeyi adet haline getirmişlerdir.

Radyolarda yapılan söyleşiler, sohbetler bile o kadar eğlenceli ve cazip bir hale gelmiştir ki artık telefon ile radyo programına bağlanarak bu sohbetlere katılabilir ve duygularınızı en açık şekilde yerine getirebilirsiniz. İşte Esas Radyo burada bu yönü ile en çok tercih edilen radyo kanalı olmaya devam ediyor. 1993 yılında Konya'nın Selçuklu ilçesinde yayın hayatına başlayan bu radyo çok kısa bir süre içerisinde ilçenin en gözde ve en çok tercih edilen radyo kanalı olmayı başarmıştır. O dönemlerde kurulan diğer radyolar arasından en iyi şekilde sıyrılmayı başarabilmiş ve kendini Selçuklu halkına en iyi ve en dürüst şekilde ifade etmeyi başarmıştır. Selçuklu ilçesinin en çok dinlenen radyo kanallarından birisi olan Esas Radyo hem pop müzik hem de slow müzik ağırlıklı olarak dinleyici kitlesine ulaşan bir kanaldır. 24 saat hizmet vermekten kaçınmayan bu radyo sürekli piyasaya yeni çıkan güncel şarkılar ile dinleyicileri en iyi şekilde mest etmektedir. Yayın hayatına başladığı bu andan itibaren olduğundan fazla dinleyici kitlesine ulaşmış ve gerekli başarıyı da her türlü göstermeyi başarmıştır.

Bu radyo kanalını çevrenizdekilerle paylaşmak ve dinlemek istiyorsanız frekansınızı 105.0 a ayarlamanız yeterli olacaktır. Dinlemekten hiç bıkmayacağınız bu radyo kanalı istediğiniz her türlü müziği siz değerli dinleyicilerin beğenisine sunacak ve sizlerde istediğiniz zamanlar programa telefon ile bağlanarak, e-mail veya faks yoluyla da istediğiniz istekleri yapabilirsiniz. Esas Radyo' nun yayınladığı şarkıların müzik kalitesi olağanüstü derecede beğenilip saygı görünce kanal 2003 ve 2006 yılları arasında programına reklam arası vermeden son sürat müzik yayınına devam etmiştir. Radyo kanalları arasında yapılan kamuoyu araştırmalarına göre de kendi alanında hep birinciliği korumaya devam etmiştir. Bu radyo kanalının tek amacı seviyeli yayıncılık yapmak olup bunu bugün bile en iyi şekilde dinleyicilerine yansıtmaya devam etmektedir.

"Aşkın frekansına dokun" sloganı ile yola çıkan Esas Radyo birbirinden güzel slow şarkıları ile sloganını en iyi şekilde kendine yakıştırmayı başarmıştır. Sadece arabada değil, evde bilgisayar başında bile internet olan her ortamda bu müzik kanalını dinleyebilirsiniz. Bu radyo kanalını sadece evde ve arabada değil aileniz ile pikniğe gittiğiniz zaman, yolda yürürken kulağınıza kulaklık takarak zihninizi yormadan, dikkatinizi dağıtmadan slow müzik dinleyerek beyninizi rahatlatabilirsiniz. İsmi gibi esas olan bu radyo siz dinleyicilerin vazgeçemeyeceği müzik kanalı olacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257