Yorumlar

ELAZIĞ'NIN EN ÇOK DİNLENEN MÜZİK KANALI; Günümüzde yerel yayıncılık anlayışı oldukça artmış ve bununla beraber artık şehirlerdeki, ilçelerdeki yerel yayıncılık yapan firmaların hizmeti de sorunsuzca devam etmektedir. Eski zamanlardan beri haberi ve müziği radyodan dinlediğimiz gibi günümüzde de bu hala böyle olmaya devam etmektedir.

Hala yerel yayıncılık sunan kanallardan biri olan Elazığ, bölgesine ait müzik kanalı hem spor aktivitelerini hem güncel olayları hem de ara ara dinleyicilere müzik keyfini yaşatmaktan da vazgeçmemiştir. Elazığ'da bulunan Ezgi Fm' de yerel yayıncılık anlayışına sahip müzik kanallarından biri olmaya devam etmektedir. Günlük hayatta oldukça yoğun çalışan insanların bile artık güncel olayları, bölgeye ait olayları duyamayacak diye bir sorun kalmadı çünkü artık teknolojinin bu kadar gelişmesi ve bu kanalların sayesinde her şeyi oturduğumuz yerden öğrenmek mümkün hale gelmiştir. gerek bilgisayar başında gerek arabada radyo kanalını açarak hem söyleşileri hem istediğiniz halk türkülerini hem de günlük olayları istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Bugün ise Elazığ'da bulunan Ezgi Fm'in bize sunduğu bu ayrıcalıklardan bahsedeceğiz.

Elazığ' da olan olayları televizyondan öğrenemesek bile radyo kanalından gün içerisinde öğrenebilmemiz mümkün. Ezgi Fm 2003 yılında Elazığ' da ilk yayın hayatına başlayan ve başladığı bu il günden itibaren insanların kalbini fethetmeyi başaran bir müzik kanalı olmuştur bunun sonrasında gelen bu başarılar hem bölge halkını hem de kanalı oldukça olumlu ve başarılı bir yönde çalışmaya teşvik etmiştir. Başarılı, güler yüzlü, nazik ve profesyonel çalışanları ile bu müzik kanalı kurulduğundan bu yana en iyi başarı gayretini göstermiş ve bölgede kendini en üst seviyeye taşımıştır. Bu müzik kanalı bölge halkının en çok tercih ettiği kanal olup bundan sonraki dönemlerde de oldukça tercih edilecek bir kanal olmaya devam edecektir. Radyo kanalları son birkaç sene içerisinde oldukça gelişmiş ve kendini bu konuda en üst seviyelere taşımıştır, bu gelişmelerden Elazığ' daki yerel radyo yayını da nasibini almıştır. Daima dinleyicilerine istedikleri gibi hitap eden bu radyo kanalına hem istediğiniz gibi arabadan hem de bilgisayardan bağlanarak web sitesinde istediğiniz gibi gezinilip haberleri okuyabilir bunun yanı sıra istediğiniz şarkının isteğini yapabilirsiniz. Web sitesinde bir tek günlük olayları değil sanat aktivitelerini gösteren bu kanal bölge halkının en çok tercih ettiği kanallardan biri olmaya devam ediyor.

Bu müzik kanalı Türkçe pop veya slow müzik yerine daha çok halk türküleri ile dinleyicilerin karşısına çıkmaktadır bu bu müzikleri ile sadece orta veya yaşlı kesime değil genç kesime de en iyi şekilde hitap etmektedir. Ezgi Fm her zaman her durumda her yaş kesime hitap eden bir müzik kanalı olmaya devam edecektir. Bu müzik kanalını dinlemek istiyorsanız frekansınızı sadece 88.0 a ayarlayıp istediğiniz zaman bu kanalı dinlemeniz yeterli olacaktır.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257