Yorumlar

GENÇ FM İLE KEYİFLİ DAKİKALAR! Radyo geçmişi bakımından televizyondan çok önce icat edilmiştir. İcat edildiği zamanlar da her yerde bir radyo vardı ve insanlar bu radyolar sayesin de dünya da olan bitenden haberdar oluyordu. Önemli bir maç ya da o zaman ki bir konuşma varsa herkes o radyonun başına toplanır ve dinlerdi. Herkesin de evin de iş yerin de yoktu tabi. Ev ve ya iş yerin de radyo olanlar şanslı olanlardı. Radyo ayrıca kitleleri yönlendirmek için ve eğitici öğretici yönlerde toplumu geliştirme etkin olarak kullanılmış ve etkili de olmuştur. Radyo ilk defa 1901 yılın da bir kasabadan bir kasabaya sinyaller gönderilip alınmasıyla ortaya çıkmış ve günümüze kadar çok çeşitli şekilde gelişerek gelmiştir. Gerçek anlamda bir radyo yayını ise 24 Aralık 1906 tarihin de gerçekleştirildi. Bu zamanlar da ise radyo gelişmiş teknolojilerle birlikte biraz gölgede kalmışa bile halen çok keyif verici bir teknoloji ürünüdür. Yolculuklar da ev de her yerde dinlenebilmesi bakımından önemli bir yere sahiptir.

Özellikle gece ve ya sabah erken saatler de yapılan programlarla çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ülkemizde de çok sayıda radyo kanalı vardır. Bu radyo kanalları sayesin de birçok bilgiye ulaşılabilmekte ve özellikle futbol tutkunları için maç anlatımları yapılmaktadır. Bu maç anlatımları önemli bir yere sahip olmakla beraber futbol tutkunlarını radyo başına toplamaktadır. Genç FM'de ülkemizde önemli bir yere ve geçmişe sahip bir radyo kanalıdır. Seviyeli ve güzel üslubuyla seyircilerine ulaşan radyo kanalı çok başarılı bir grafik çizmektedir. Genç FM Dinleyenlerinin büyük keyif alarak dinlediği ve telefon bağlantıları ile canlı yayınlara katılabildiği programlar yapılmaktadır. Gece geç yatanlar ya da yatmayan radyo dinleyicileri içinde çok güzel yayın akışları hazırlanmakta ve dinleyenlere çok güzel dakikalar yaşatmaktadır. Müzik tarzı olarak her kesime hitap etmekte ve bütün dinleyenlerine hoş zaman yaşatmaktadır.

Ayrıca Genç FM çeşitli programlar da dinleyicilerden istek alma bölümleri yapılarak dinleyenlerin o an da çok istedikleri bir şarkıyı dinleme imkânı veriliyor. Buda bir nebze olsun gönüller de çok güzel duyguların yaşanmasına yol açmaktadır. İnternetten de yayın akışına bakılabilmekte ve özellikle kaçırmak istemediğiniz bir programın saati ve ya tarihini de kontrol edebilmektesiniz. Genç FM internet üzerinden de dinlenebilmektedir. Üstelik hiçbir ek ücret de gerektirmez. İnternet adresini kullanarak iletişime de geçebilmektesiniz. Ayrıca internet üzerinden bağlandığınız da çok yönlü bir tasarım ile karşı karşıya kalacaksınız. İnternet adresi üzerinden yol durumu hakkın da bilgiler verilmekte ve bu sebepten dolayı yola çıkacak dinleyicilerini uyarmış olmaktadır. Bu sayede her hangi bir dinleyicisinin yol da bir sıkıntı yaşamaması için küçükte olsa bir önlem alınmış olmaktadır. Sizde eğlenceli bir zaman geçirmek için dinleyin.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257