Yorumlar

Radyoların Gözdesi, Gözde FM! Sözde değil, özde; herkes tarafından gözde olan radyomuz Gözde Fm yaptığı kaliteli müzik yayınını herkese kabul ettirmiş ve hala da kabul ettirmekte olan nadide bir yerel radyodur. Yerel radyo tabiri artık uydunun, internetin yaygınlaşmasıyla artık ortadan kayboldu. Uluslararası düzeyde dinleyici kitlesi olan bunun gibi bir sürü radyo oluyor.

Biz de Gözde Fm olarak bu şekilde yayın yapan radyolardan biriyiz. Yerel bant üzerinden bütün radyolara ulaşabilirken, uydu, internet radyosu üzerinden her yerden, anında yayın olarak bizlere ulaşmanız mümkün.

Eskiden radyolarda çalınan, söylenen şeyler kısıtlıydı. Şimdi artık insanlar her şeyin propagandasını bile radyolardan yürütmeye kalkıyorlar ki bu tamamen halkın üstünde, kaçamayacağı bir baskı oluşturmaya çalışmak. Bizim radyomuzda bunun gibi fikir reklamcılığına değil, kaliteli müziğe, hoş sohbetlere ve birbirinden eğlenceli radyo programlarına yer veriyoruz.

Türkçe müziğin en nadide şarkılarıyla, Türkçe fantazi, arabesk, pop türlerinden şarkılar çalmakta ve genel bir istek havuzuna sahip şekilde, bu türün içerdiği eski, yeni bütün şarkıları siz değerli dinleyicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren radyomuzda yüksek ses kalitesiyle, sevdiğiniz şarkıları keyifle dinlerken, istek saatlerinde bu şarkılarınızı sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Düşünün, bir şeyleri söylemek isteyip de söyleyemediğiniz anda, aklınıza başka bir şey gelmediğinde, bazen bir şarkı sizin bütün düşüncelerinize tercüman olabilir. Bu durumda, istek parçalarınızı, hislerinizi anlatmak istediğiniz fakat bir türlü anlatamadığınız kişilere armağan ederek onların, duygularınızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Gözde Fm, bu hizmeti vermeye başladığı günden bu yana dinleyicilerinden hep olumlu teklif almakta ve bazen radyomuza gelen mesajlarda görüyoruz ki bizim sayemizde birbirlerine duygularını açabilmiş insanlar şu an mutlu hayatlar sürebiliyorlar. Çok uzaktan iki insanı bile birbirine bağlayan radyomuz bu anlamda sosyal bir sorumluluk üstlenmiş oluyor. Böylesine güzel şeylerin yaşandığına tanıklık ederken yaptığımız güzelliğin de farkına varmış oluyoruz. Programların sunuculuğunu yapan kaliteli ekip dostlarımız sayesinde, bu güzel şarkılar daha da bir anlam kazanarak, kaliteyle beslenmiş oluyorlar. Genellikle en güzel aşk şarkılarını çalmaktan yana bir prensibi olan Gözde Fm her daim dinleyicileri arasında sevilen, tutulan bir radyo olduğunu göstermiştir.

Yerel radyo dalında birkaç kez ödül alan radyomuz, dinleyicilerine verdiği önem bakımından her şeyi düşünüyor. Asıl olanın, bir radyoyu ayakta tutanın dinleyiciler olduğunu ve radyonun sahibinin dinleyici topluluğu olduğunu aklımızdan bir an bile çıkarmadığımızı her fırsatta dile getiriyoruz.

Bir radyo yayınını takip eden insanların birleştiğinde neler yapabileceğini düşündükten sonra, biz de dinleyicilerimize güzel hisleri armağan ettiğimizi ve böylece bizi dinleyen ne kadar kişi varsa o kadar güzel his vardır diye düşünüyoruz ve bu düşünce bize sosyal anlamda kazanç sağlayarak olduğu için ayrıca bir güzellik yaşanmış oluyor. Sizleri radyomuzu dinlemeye, hislerinize tercüman olacak şarkıları sevdiklerinize hediye etmeye bekliyoruz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257