Radyo Gün

Yorumlar

En Güzel Günlerin Radyosu! Radyo günümüzde arka planda kalmış teknolojilerden biri olsa da gün içindeki tempoda önemli yeri olan bir yayın organımız. Televizyon, bilgisayar, CD çalar ya da MP3 çalarlar çıktığında radyonun hayatımızdaki yerinin kalmayacağını düşünenler şimdi iş yerlerine radyo dinliyorlar. Çünkü radyo aktiftir, canlıdır ve her duyguya, her ruh haline hitap eden bir radyo vardır.

Radyo, işten eve, evden işe giderken, işteyken, yolculuklarınızda, boş zamanlarınızda, belki kitap okurken bir arkadaş, bir yoldaştır adeta… Bazen sesinizi milyonlara duyurmanız için bir araçtır. Sürekli olarak şarkı seçme sıkıntısından kurtulursunuz, seçenekleriniz boldur çünkü her telden, her tondan şarkıyı radyolarda bulmanız mümkündür. Gündemdeki, son çıkan şarkılardan haberdar olur, zamana uyum sağlarsınız.

Yerel radyolarımız ise daha çok dilimizden anlar. Bulunduğumuz yerdeki, çevremizdeki haberlerden, tanıdık seslerden haberdar eder bizi. Daha bize ait ezgilerle hayatımıza renk katar. Bilmediğimiz türkülerimizi biliriz, bizi duyma ihtimali daha çok olan insanlara, yakınımızdaki sevdiklerimize şarkılar armağan edebiliriz. Ruhumuz daha bildik bir şekilde, daha tanıdık gıdalarla beslenir, zenginleşir. Kendimizi biliriz, yöremizin diğer yörelerden farkını fark eder, eğleniriz belki.

Diyarbakır'ın radyosu, Gün Radyo'da da Diyarbakırlı olan herkes kendinden bir şeyler bulabilir. En popüler Türkçe şarkılar ve yeni çıkan Kürtçe ezgilerin sayesinde bir kültür harmanının içinde bulursunuz kendinizi. Anneannelerinizin, babaannelerinizin söylediği, bildiği şarkıları, türküleri yeni seslerden, yeni ezgilerle bizde dinleyin.

Güne en neşeli türküler, şarkılar eşliğinde, en tanıdık ezgilerle başlarken, sizden olan, sizin gibi olan seslerle keyfiniz yerine gelsin. Halaylar, zılgıtlar, davullar, zurnalar eşliğinde neşesi bol, kültürü zengin, ana kucağı gibi bir radyodur Gün Radyo.

Gün içinde istek parçalarınızla ister hüzünlenin, ister neşelenin, duygularınıza göre bizi yönlendirin. Ayrıca neşeli saatler, hüzünlü saatler, hareketli ezgiler için ayırdığımız, özenle seçtiğimiz şarkılarımızla, türkülerimizle sizlerleyiz. Hoş sohbet sunucularımızın açtığı güncel konulardaki sohbetlerle bilginiz artsın, duygusal sohbetlerle gönlünüz ferahlasın, birbirinden duygusal şiirlerle hayal dünyanız genişlesin. Gün Radyo'yla gününüzü gün edin! Sizin ruhunuzu yansıtıyoruz, sizi yaşıyoruz, yaşatıyoruz!

Dilerseniz bize katılın, sohbetimizde sizin de yeriniz olsun. Gün Radyo'dan sesinizi tüm Türkiye'ye duyurun. Müzik bir halkın kültürünü yansıtır. Biz sizi olduğu gibi, dost samimiyeti, komşu sıcaklığı, akraba sevgisiyle anlatıyor, sizi yaşatıyor, sizi anlatıyoruz. Ülkenin her yanına Diyarbakır'ı anlatıyoruz, Diyarbakır'ı yaşatıyoruz! Sizin de çorbada tuzunuz olsun, sesiniz olsun, soluğunuz olsun.

Hafta sonları iddialı çekilişlerimize katılın, sürpriz armağanlar kazanın! Mp3'ler, kitaplar, dergiler, uydu abonelikleri, milyonlarca CD, DVD ve daha fazlasını bize katılarak, sesinizi duyurarak kazanabilirsiniz. Şarkılarınızı bizimle paylaşın, oy toplayın ve bir İbrahim Tatlıses olma yolundaki belki de ilk adımınızı bizimle atın. Arayıp da bulamadığınız şarkıları bizimle paylaşın, bize mırıldanın, biz sizin yerinize bulalım. Dilerseniz arabanızdan, dilerseniz evinizden, hatta televizyonunuzdan, internetinizden bizlere ulaşabilirsiniz, radyomuzu keyifle dinleyebilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257