Yorumlar

Harbi Radyo önceleri Dalaman Fm olarak yayın hayatına başlamış, 2011 yılında kadroda ve yönetimde yapılan değişiklik ve yeniliklerle bugünkü adını alarak 102, 8 frekansında Muğla bölgesinde dinleyicileri ile buluşmaktadır. Muğla ve çevresinin en çok dinlenilen radyosu olmak için uğraşan ve bu yönde çalışmalar yapan bu istasyon, halkın radyosu olmak için çıktığı yolda kendinden emin adımlarla ilerlemektedir. Yerel radyoculukta başarılı olarak ismini tüm ülkede duyurmak isteyen bu istasyonun yayınlarına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve canlı olarak dinleyebilirsiniz. Muğla ve çevresinde ise dilediğiniz radyodan 102,8 frekansını ayarlayarak bu istasyonu dinleme şansına kavuşursunuz. Halkın radyosu sloganıyla, Türkçe müzik konusunda halka oldukça güzel şarkılar dinleten bu istasyon, deneyim ve yenilikleri bir araya getirerek başarılı olma yolunda ilerlemektedir.

Radyoculuk sektörünün gelişen teknoloji ile gösterdiği tüm gelişimi yakından takip eden Harbi Radyo dinleyicilerine en kaliteli yayınları ulaştırma konusuna oldukça önem vermektedir. Dinleyicilerine oldukça önem veren bu istasyon, radyonun ve dinleyicinin bir bütün olduğunun farkında olarak bu şekilde yoluna devam etmektedir. Türkçe pop, fantezi gibi değişik türleri bir çatı altında toplayan, zengin müzik arşivi ile dinleyicilere oldukça keyifli anlar yaşatan bu istasyon, dinlenilmesi ve tecih edilmesi gereken bir radyo kanalıdır. Kalitesiz yayıncılık ve yayınlarla sıklıkla karşılaşılan bugünlerde, kaliteli radyo kanallarını diğerlerinden ayırmak ve başka bir yere koymak önemli hale gelmiştir.

Harbi Radyo bu ayrımı yapma konusunda kalitesi ile sizlere yardımcı olarak, gözünüzde başka bir yere sahip olmayı başarmıştır. Radyoculukta yayınların ve programların önemini bilen ve çalışmalarını bu doğrultuda yapan bu istasyon, yerel bir radyo olsa bile kalitesinden asla ödün vermeyerek birçok dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Bu başarısını yayın hayatında yaptığı yeniliklerle ortaya koyan bu radyo istasonu, adını Muğla sınırlarının ötesine taşımış ve hak ettiği konuma gelmeyi başarmıştır.

Türkçe sözlü müziğin en popüler örneklerine, eski şarkılara, haberlere, eğlenceli programlara ev sahipliği yapan Harbi Radyo hem Muğla'nın hem de ülkemizin en kaliteli radyo istasyonları arasında yer almaktadır. Bu kalitesini ismini değiştirip, yenilenen kadrosu ile yola devam ederek daha da sabit hale getirmiştir. İlk günkü heyecanı ve kaliteyi yayınlarında gösteren programcıları ile bu radyo, bir radyodan beklediğiniz her şeyi karşılayarak size tam bir radyo keyfi yaşatmayı kendine görev edinmiştir. Yerel bir radyo olsa bile, radyoculuğa verdiği önem ile farklı bir konuma kavuşan bu radyo kanalı, insanlara her zaman dinleyebilecekleri şarkıları sunarak onların yalnızlıklarını en etkili şekilde gidermeleri için imkân tanımaktadır. Radyo dinlerken yayında olan aksaklıklar ve bozukluklara bu istasyonda rastlamanız çok düşük bir ihtimaldir. Bu yüzden kesintisiz olarak her gün 24 saat bu istasyonu dinleme şansınız bulunmaktadır. Canınız her sıkıldığında, müzik dinlemek istediğinizde bu istasyondan faydalanabilirsiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257