İmbat FM

Yorumlar

Arabesk Müzik Radyo FM'de Dinlenir! Müzik hayatımızın bir parçası halini almıştır. Bizler her zaman her yerde müzik dinlemekten çok hoşlanırız. Çünkü müzik bizi hayatımızın sıkıntılarından alır ve uzaklara götürür. Birazcık da olsa rahatlamamızı ve uzaklaşmamızı sağlar, ruhumuz besler. Durum böyleyken her yerde müzik dinleriz. Radyomuzu açarız ve güne öyle başlarız. Hem haberleri dileriz hem ruhumuzu doyururuz. İşteyken de bu böyledir. İşimizin vermiş olduğu sıkıntıları, stresi biraz olsun azaltmak için müzik hep açıktır.

Tam 90 İmbat FM sloganıyla dinleyicilerine birbirinden özel parçaları yayınlayan imbat FM'in programı ise; İMBATTA SABAH: 08:00 12:00 arası, HASRET RÜZGARLARI 12:00 14:00, İMBAT-I ALEM 14 00 16:00, SEVGİ TÜNELİ 16:00 20:00, DAMAR SAATLER 20:00 23:00, MÜZİKİSTAN 23:00 02:00 HAFTA İÇİ HER GECE, SEYİR DEFTERİ 02:00 08:00 HAFTA İÇİ HER GECE, ALEMİN DERMANI 20:00 23:00 ve SEVDA YOLCULUĞU 02:00 07:00 saatleri arasında sizi bekliyor.

Radyo dinlemek dediğimiz gibi bir alışkanlık halini almıştır. Eskiden evlerimizde bulunan küçük, şirin radyoları kullanırdık. Ama artık teknoloji gelişti ve herkesin evinde var olan bilgisayarlar sayesinde radyo dinleyebilmekteyiz. İnternet üzerinden radyo dinlemek için birçok web sitesi tasarlanmıştır. Bunlardan en güzellerinden biri de radyofm' dir. Bu internet sitesi öyledir ki içerisinde her tarzda müzik yapan radyo frekanslarını kaydetmiştir. Siz hiçbir şekilde arama zahmetine girmeden buradan istediğiniz radyo kanalına ulaşabilirsiniz ve keyifle müziğinizi dinleyebilirsiniz. Sonuçta herkesin müzik zevki farklıdır. İşte bu yüzden bu internet sitesi bunu düşünerek bizler için radyo kanallarını kategorize etmiş ve bizlere sunmuştur. İstediğimiz kategoriden bir kanal seçip keyifle dinlemeye hazır bir halde bizlere sunulmuş. Bunlardan bir tanesi de İmbat FM. Bu radyo kanalı arabesk ve fantezi müzik severler için her daim yayında. İstediğiniz zaman bu siteden İmbat FM'e ulaşıp arabesk müziğin en güzel parçalarını dinleyebilirsiniz. Üstelik hiç uğraşmadan! İmbat FM genel olarak arabesk ve fantezi tarzında müzik yayını yapmaktadır. En sevdiğiniz arabesk sanatçılarını günün her saatinde İmbat FM'den dinleyebilirsiniz. He eski klasikleşmiş şarkılar hem de yeni popüler arabesk şarkıların tadını çıkarın. Ayrıca site üzerinden yorumlarınızı dile getirin ve diğer üyelerle muhabbet edin. İş yerinde canınız mı sıkıldı, ya da evde oturmaktan sıkıldınız. Gelin ve burada küçük bir kaçamak yapın, sıkıntınızdan kurtulun, bir an için o ortamdan uzaklaşın. Yapanız gereken tek şey bilgisayarınızı açmak. Hayatı daha fazla zor hale getirmeyin ve müziği hayatınızın merkezine yerleştirin.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257