Yorumlar

İstanbul FM İle Hem Hayattan Hem Müzikten Haberiniz Olsun! Hayatın yoğunluğu her yerde aynı olmasına rağmen maalesef İstanbul'da daha bir yoğundur. İstanbul'da yaşayan bilir denir ya gerçekten öyle. Çünkü İstanbul'da yaşayan insanların zamanlarının çoğu ya yolda ya da iş yerinde geçmektedir. İşte İstanbul Fm bu yoğunluğa birazcık da olsa tat katmak, sizi neşelendirmek için yayın yapmakta. Çünkü İstanbul'da hayat bazen o kadar stresli oluyor ki arada durup nefes almanız gerekiyor kesinlikle. İşte bu radyo istasyonu ile arada durup nefes almanız sağlanıyor.

Kimi zaman yapılan eğlenceli radyo programları kimi zaman da gündemden haberler ile her zaman sizinle olan İstanbul FM her daim yayında. İstanbul'da var olan trafik problemi büyük boyutlarda olduğu için bu radyo kanalı sizin için büyük bir iyilik yapıyor. İstanbul FM'de sürekli olarak verilen yol haberleri ile trafikten en az şekilde zarar görmenizi sağlamakta. Ayrıca gün içerisinde yapılan eğlenceli yarışmalar ile kendinizi bedava bir sinemada ve ya konserde bulabilirsiniz. Birçok dinleyicisi olan İstanbul FM'i çok seveceksiniz. Eskiden evlerimizde bulunan küçük radyolardan radyo dinlerken artık bunu teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yapabiliyoruz. İnternet üzerinden radyo dinlemek oldukça basittir. Özellikle radyofm gibi bir sitenin varlığı işinizi çok daha fazla kolaylaştıracaktır.

Çünkü bunun gibi var olan birçok site teknik sorunlar yüzünden oldukça sıkıntı yaşatabilirler. Radyo yayını sırasında çıkan takılmalar, yayının kesilmesi gibi problemler keyfinizi kaçırabilir. Ama bu sitede böyle bir problemle karşılaşmayacaksınız. Üstelik farklı kategorilerdeki radyo kanallarını gruplandırılmış olarak bulacaksınız. Bu sadece sizlere özel olarak yapılmış bir durumdur. Bu gruplardan istediğinizi seçip, istediğiniz tarzda müzik dinlemeye başlayabilirsini. Bu kadar basit! Yani her şey sizin için düşünülmüş. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızı açı siteye giriş yapmanız. İşte bu radyo kanallarında biri söylediğimiz radyo kanalıdır. İstanbul hakkında tüm haberlere ulaşabileceğiniz bu kanal sayesinde eğlenceli vakit geçireceksiniz. Pop müzik tarzındaki geniş arşivi ile hiç sıkılmadan dinleyebileceğiniz bir radyo kanalı. Kendini tekrarlamayan yayın akışı ile yeni çıkan ve hit olan bütün şarkılardan haberdar olabileceksiniz. Site içerisinde ayrıca en son müzik haberlerine de ulaşabilirsiniz.

Siteye gerçekleştireceğiniz ücretsiz üyelik ile birlikte site içinde radyo kanallarını favorilerinize ekleyebilir ve ya onlara puan verebilirsiniz. Hiç dinlemediğiniz bir radyo kanalı hakkında yapılan yorumları da okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sitenin en güzel özelliklerinden biri de bu zaten. Canınızın sıkıldığı an sitede şöyle bir gezintiye çıkın, diğer üyelerle muhabbet edin ve fikrinizi dile getirin. Hem canınızın sıkıntısı geçsin hem de biraz normal hayattan uzaklaşarak kendinize vakit ayırın. Farklı ve yeni müzik tarzları keşfedin, müzik dünyasından, konserlerden ve yapılan aktivitelerden habersiz kalmayın. Unutmayın, burada her şey sizin için düşünülmüş ve sizin için tasarlanmış.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257