Yorumlar

Joy Türk, en iyi aşk şarkıları sloganıyla bizlerle buluşan bir frekans olarak en çok dinlenen radyoların başında geliyor. Romantik aşk şarkılarının Türkçe versiyonlarının sizler için sunulduğu bu frekansı dinlemeye doyamayacaksınız. Az anons kaliteli müzik sloganıyla yola çıkan Joy FM in Türkçe yayın yapan frekansında da aynı şekilde kaliteden ödün verilmediğiniz göreceksiniz. Romantik şarkıları sevdiklerinize armağan ederek mutlu olmalarını sağlamak sizin elinizde.

En yeni hit olmuş orta ritimli ve slow eserleri dinleyebileceğiniz gibi Joy Türk de nostaljik eserleri de dinleyebileceksiniz. Sizler için de müzik dinlemek bir tutku ise bu tutkunuzun en doğru karşılığı olan Joy Türk dinleyerek keyifli zamanlar dinlemek sizin elinizde. Bir yandan Mirkelam ın nostaljik eserlerini dinleyebilirken, hemen sonrasında Sertap Erener in en bilinen eserlerini dinlemeniz mümkün olacak. Sizler için severek dinleyeceğiniz eserlerin sıralandığı bu frekans vazgeçilmezlerinizden biri olacak.

Radyo dinlemek her yaşta ve her dönem vazgeçemediğimiz tutkularımızdan biri olurken, böyle olmasına sebep, sevdiğimiz eserlerin birbiri ardına çalınması ve sürekli aynı sanatçıyı dinlemiyor olmak şüphesiz. Sizler için özel olarak seçilen bu eserler sayesinde sizler de dilerseniz en güzel eserleri dinleyebileceksiniz.

Joy Türk, dinlemekten vazgeçemeyeceğiniz frekanslardan biri olurken, dinlerken içinizin coşmaması mümkün değil. Az ritimli ve daha çok romantik aşk şarkılarına yer verilen bu frekansta dinler dinlemez kalitenin farkına varacaksınız. Kimi zaman en sevdiğiniz grupları dinleyebilirken, kimi zaman da yine sevdiğiniz sanatçıların akustik yorumlarını da severek dinleme imkânı bulacaksınız. Sizler için en güzel ve dinlenmesi keyifli olan eserlerin seçildiği bu frekans her an yanınızda ve büyülü özelliği ile sizleri sarmalıyor olacak.

Joy Türk frekansında her saat başı haberler ile de ülke ve dünya gündeminin nabzını tarafsız olarak tuttuktan sonra dilediğiniz şekilde eserleri dinlemeye devam edebileceksiniz.

Karnaval.com radyosu olan Joy Türk de Türkçe tüm hit eserleri dinleyebileceksiniz fakat bu eserlerin sadece ruhu okşayacak olanlarına. Çok hareketli ve şiddete meyyal olan eserler yerine romantik ve kendinizi özel hissedeceğiniz bu eserler sayesinde güne daha güzel başlamak mümkün oluyor.

Az anons ile kaliteli müziğin sizler için sunulduğu bu frekansta diğerlerinde olduğu gibi dakikalarca süren yoğun reklamlara yer vermek yerine oldukça keyifli şekilde tüm zamanlarınızı müzikle geçirmeniz sağlanıyor. En güzel eserlerin sizler için sunulduğu bu frekans sayesinde sizler de müziğe doyacaksınız. En sevdiğiniz sanatçıların eserlerinin insanları sıkmayacak şekilde sırasıyla sunulduğu bu frekans sayesinde sizler de keyifle ve başka bir yere gitmeden tüm eserleri dinleyebilirsiniz.

Müziğin tutku olduğu romantik insanların Aşkın sesine kulak ver sloganına da muhakkak ilgi duyacakları kesin. En güzel duygularınızı harekete geçirecek olan bu frekansta sizler için çok şey olduğunu unutmayın.

Altay, Sertap Erener, Kutsi, Murat Dalkılıç, Murat Boz, Hande Yener, Betül Demir, Sıla ve daha sayamadığımız pek çok önemli ismin eserlerinin orta ritimli olanlarına yer verilen bu frekans sayesinde sizler de içiniz kıpır kıpır olarak sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinlemekten dolayı mutlu olacaksınız.

İnternetin hayatımızın her alanında yer almasıyla birlikte radyo dinleme kültürümüzde de değişiklikler oldu. Önceleri, en sevdiğimiz şarkıları dinlerken frekansın karışması durumları ile karşılaştığımız olurken şimdilerde internet sayesinde nerede olursanız olun, kesintisiz ve kaliteli müziği ücretsiz olarak dinlemeye devam edebileceksiniz.

Sizler de en romantik şarkıların kraliçesi olan Nilüfer den Seni beklerim öptüğün yerde şarkısından diğer tüm eserlerine kadar hepsini keyifle dinleyeceğiniz bir frekans arıyorsanız Joy Türk tam da size göre...

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257