Yorumlar

1994 yılından itibaren yayın hayatına kesintisiz ve aralıksız bir şekilde devam eden, Kayseri merkezli yayını, Kayseri çevresindeki birkaç ilden daha 96.9 frekansından dinlenebilen şehrin en önemli radyosu konumundaki Kolej Fm dinleyicilerine yıllardır oldukça keyifli ve unutulmaz programlar sunarak onların kendilerini tercih etmelerini sağlamıştır. Kaliteli yayınları, müzik arşivi ve düzeyli programları ile Kayseri ve çevresindeki yerleşim yerlerindeki insanlar tarafından radyo dinlenmek istendiğinde, ilk açılan frekans olma konumundadır. Bunu kalitesinden asla taviz vermeden başladığı ve sürdürdüğü yayıncılık hayatına borçlu olan bu radyo istasyonu daha çok uzun yıllar radyo severlere hizmet edecektir. Çalışmalarını bu yönde yapan ve kendilerini geliştirmek için tüm yenilikleri yakından takip eden bu radyo kanalı, dinleyicilerine her zaman en kaliteli yayınları yaparak onların radyodan alacakları zevki arttırmaya yönelik şeyler yapmaktadır.

Kolej Fm yerel bir radyonun tam olması gerektiği gibi ve ulusal bir radyo düzeyinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yayınlarında genellikle Türkçe pop şarkılara yer veren bu kanalda, yabancı şarkıların da en güzel örneklerini dinlemek mümkündür. Yabancı şarkılara, Türkçe şarkılara nazaran programlarda daha az yer verilse de, en son ve popüler yabancı şarkılara, remixlere bu istasyonda rastlamanız mümkündür. Haftanın 7 günü, farklı programlarla kesintisiz bir yayıncılık yapan bu istasyon, birbirinden deneyimli ve başarılı spikerleri, sunucuları ile insanların radyoya karşı daha sıcak bir tutum içinde olmaları için elinden geleni yapmaktadır.

Kaliteli bir radyoculuk anlayışı ile yola çıkan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyerek günümüzdeki önemli yerini hak ederek kazanan Kolej Fm ünlü sanatçıları konuk ettiği programları ile de dinleyicilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Yerli ve yabancı pop şarkıların en güzel örneklerini dinleyebileceğiniz, geçmişteki güzel şarkılara rastlayabileceğiniz bu kanalda müzik dinlemek sizin için ayrı bir zevk halini alacaktır. İster Kayseri'de olun ister çok uzak bir yerde, internet sayesinde bu istasyonu oldukça kolay bir şekilde dinleme şansınız vardır. Bu şansı kullanmak sizin için iyi bir şey olacaktır.

Yerel radyoların çoğu kalıcılık sağlayamayarak, yayın hayatlarına son verirken Kolej Fm 1994 yılından beri kesintisiz olarak yayın hayatına devam ederek, ne kadar kaliteli bir radyo istasyonu olduğunu herkese göstermiştir. Bu kadar uzun süre yayın hayatında olması bile, bu radyo kanalının ne kadar kaliteli ve iyi olduğunun bir göstergesidir. Bunun farkında olan halkın ve dinleyicilerinin sevgisini de arkasına alan bu radyo kanalı, kendini geliştirmek için teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmakta ve daha iyi bir hizmet için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bunun karşılığını ise sayıları her geçen gün artan sadık dinleyicileri sayesinde almaktadır. Bu da bir radyo kanalı için oldukça sevindirici ve mutlu edici bir durumdur.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257