Yorumlar

Neredeyse 20 yılı geçkin bir süredir hayatımızda olan Küpe FM yayın hayatına 1994 yılında Silivri’de başladı. O günden bu güne yayın kalitesinden hiçbir ödün vermeden siz dinleyicilerine hitap etmeye devam eden Küpe FM de birbirinden farklı ve kaliteli eserleri dinlemeye matuf olabilirsiniz.

Küpe FM bir radyodan beklediğiniz her şeyi size sunacak kapasitede olan Küpe FM tüm Trakya da ve Marmara da dinlenebilme özelliğine sahiptir. Küpe FM de her türlü müziği dinlemek mümkün olurken Kültür Sanat programları ve haberler de oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor.

Küpe FM de yayınlanan programları sayacak olursak öncelikle Küpe Rock tan bahsedebiliriz. Küpe Rock programında birbirinden güzel eserler özellikle genç dinleyici kitlesi olan Rock programı sayesinde sizler için seçilmiş en seçkin eserleri dinleyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Türk sanat müziği severler için Küpe Alaturka Müzikleri de oldukça sevilerek dinlenirken, Alaturka Fasıllar sayesinde doyumsuz müzik keyfi yaşamanız mümkün olacak. Pek çok müzik yelpazesinin bir arada bulunduğu Küpe FM de en yeni hit parçalar da sizler için sunulurken en son çıkan parçaları farklı versiyonları ile de Küpe FM de dinlemeniz mümkün olacaktır. Sizlerin en çok severek dinlediğiniz radyo keyfini doyumsuz olarak yaşayacağınız Küpe FM den vazgeçemeyeceksiniz.

Sadece müzik değil bunun yanı sıra pek çok eğitici programın da sizler için sunulduğu bu program sayesinde sizler de hem çocuk eğitimi hem de aile eğitimi hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Özellikle çocukların eğitilmesi konusunda uzman pedagogların da programlarına dahil olması ile birlikte sizler çocuklarınızın eğitimi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kültür sanat programında birbirinden güzel konserlerden bilgilendirilirken yine vizyona giren tüm filmlerden de vakti geçmeden güncel olarak faydalanmanız mümkün oluyor. Bir radyodan beklediğinizin fazlasını veren Küpe FM sayesinde sizler de her türlü bilgiye tek radyodan ulaşmanın rahatlığını ve keyfini yaşayabilirsiniz. Her türlü programın insanların dinleyebileceği kapasitede olduğu frekansta haber saatlerinde tarafsız yayın yapan kaynaklar sayesinde sizler de bilgi sahibi olabilecek hem dünya hem de ülkemiz gündeminin nabzını tutabileceksiniz.

Sizlerin severek dinlediğiniz Küpe FM artık internet üzerinden de kolaylıkla dinlenebiliyor. İnternet üzerinden kolaylıkla ve tek tıkla dinleyebileceğiniz frekanslara ücretsiz olarak ulaşmanız da ayrı bir güzellik. İnternetin her geçen gün yaşamımızı kolaylaştırdığı bu günlerde sizler de dilerseniz sitemiz aracılığıyla severek Küpe FM i dinleyebilirsiniz. Diğer tüm frekansların da dinlenebildiği sitemiz aracılığıyla tek tıkla, ücretsiz ve en önemlisi de kesintisiz olarak tüm yayınlara anında dâhil olabilirsiniz. Böylelikle radyo dinleme kültürümüz milletçe hız kesmeden devam ederken, takılma, kesilme ve en sevdiğimiz şarkının yarıda kalması gibi durumlarla karşılaşmadan her türlü frekansı dinlemek mümkün olacak.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257