Yorumlar

Kuşadası hepinizin bildiği gibi, İzmir'e olan yakınlığı ve eşsiz doğal güzellikleri ile ülkemizin en güzel tatil yerlerinden birisidir. Bu kentte her şey oldukça eğlenceli ve hızlıdır. Bundan yola çıkaran yayın hayatına başlamış ve yayın hayatına halen devam etmekte olan Kuşadası Radyo N sizlere Kuşadası ve çevresinde yayınlarını ulaştırmaktadır. İster Kuşadası'nda yaşıyor olun, ister tatil gelmiş bu istasyonu dinleyerek adanın keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Kuşadası'na uzak yerlerde olanlar için ise internet aracılığı ile bu radyoyu dinlemek oldukça kolaydır. İnternetten de oldukça kaliteli bir şekilde yayın yapan bu istasyon, Türkçe müziğin en güzel örneklerini her gün 24 saat dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 102.5 frekansında yayın yapan, Kuşadası halkı ve adaya gelen insanlar tarafından oldukça beğenilen bu istasyon, dinlerken size oldukça keyifli anlar yaşatacaktır. Türkçe pop müziğin ve Türk müziğinin en güzel örneklerini bu istasyonda dinleme şansını bulacaksınız.

Yayınlarında genellikle arabesk fantezi türüne ağırlık veren Kuşadası Radyo N, bunun yanında Türk müziğinin diğer türlerine de yer vererek, her müzik türünün sevenleri olduğunun bilincinde olduğunu göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli yayınları ve kaliteli programcıları ile Kuşadası'nın sesi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemiş, kanalın sadık dinleyici kitlesi oluşmasını sağlamıştır. Keyifli programları, sohbetleri ve yerel haberlerle sizi bilgilendirmesi ile bu radyo, insanlar tarafından radyo dinlenmeye başlanınca açılan ilk istasyonlar arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarısını radyoculuk konusuna verdiği önem ile sağlayan istasyon, daha uzun yıllar radyoda dinleyicileri ile buluşamaya devam edecektir.

Teknolojiyi radyoculukla en iyi şekilde birleştirerek, dinleyicilerine eşsiz bir radyo deneyimi sunan Kuşadası Radyo N bu sayede oldukça fazla dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Kuşadası'ndan 102.5, çevre iller ve bölgelerden ise farklı frekanslarla dinleyebileceğiniz bu radyoyu, dinlemenin en kolay ve hızlı yolu interneti kullanmaktadır. İnternette sizi birçok radyoya kolay bir şekilde ulaştıran birçok site bulunmaktadır. Bulacağınız kaliteli bir site ile bu istasyonu dinlemek tam bir zevk haline gelecektir.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257